Sanırım rat yedim

Ben de çok küçükken yemiştim illa ki daha kolay çözüm yöntemleri vardır fakat ben temiz format atarak kurtuldum, hiç bir şey bulamazsanız format atabilirsiniz.

Tek çare format diyen arkadaşlar yanlış bilgi veriyorlar. Format her zaman son çaredir, hiçbir zaman format ilk tercih olmamalı. Elinde hiçbir şey kalmazsa format atarsın. İnterneti kapatın ve kaliteli bir antivirüs programı ile bilgisayarı taratın. Bunlara Kaspersky, bitdefender gibi antivirüsler örnek verilebilir. Program bulacaktır ve silecektir muhtemelen.

Merhabalar. Öncelikle RAT yediğinizden kesin olarak eminseniz iyi bir virüs programıyla bilgisayarınızı taramayı deneyebilirsiniz. Çıkan sonuç sizi tatmin etmediyse benim fikrim şu: RAT yediğinizden eminseniz ben format atmanızı öneririm, sizin için en temizi olacaktır. Birçok virüs yazılımı kendilerini farklı dizinlere farklı isimlerle kopyalıyabiliyorlar. Bu konuda daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Saçma değil mantıklı bir cevap verdim rat sadece silinerek giden bir şey değil regedit vesaire uğraşman lazım oda kesin değil senin daha iyi bir çözümün vardır umarım.
Format her zaman son çaredir yanlış bilgi veriyorsunuz umarım ban yersiniz.

Geri
Yukarı