Sanırım "S2 Son Silah" asla geri dönmeyecek

harajukubarbie

Kilopat
6 gün önce Netmarble Türkiye ile iletişime geçtim. Bunun sebebi: Bir YouTube kanalının S2 Son Silah'ın, Wolfteam Classic oyununu çıkaran şirket tarafından tekrar çıkarılacağını iddia eden videolarıydı ve bu kanalın Discord sunucusu bile vardı. Ben de oradaydım, ta ki gerçekleri kanıtıyla anlatana dek. O insanları kandıran reziller beni banladı sunucudan. Netmarble Türkiye'nin bana verdiği cevaba göre sanırım S2 Son Silah oyunu asla geri dönmeyecek. Belki bir mucize olur da fanlar tarafından tekrar çıkarılır oyun tersine mühendislik ile. Diğer türlü çıkması imkansız gibi.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    92,8 KB · Görüntüleme: 312
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende sadece oyunun dosyaları var. Keşke bilgili olsam bu konularda da sunucu dosyaları yazabilsem. Madem daha açmıyorlar keşke sunucu dosyalarını falan paylaşsalar.

Sunucu dosyaları olsa oyun zaten tak çalıştır olur 😂. Hile çıkarsa orada iş biter ama. Büyük ihtimal yeni patch gelmez 😄.

Eski konulardan birinde Drive üzerinden paylaşılmıştı(sanırım.)

Sunucu dosyası değildi o sadece oyunun dosyaları vardı. Araştırdığım kadarıyla oyunun kaynak kodları, oyun motoru ve server dosyaları internette bulunmuyor. Acaba bir yerlere yazsak bulabilir miyiz server dosyalarını veya direkt Netmarble, Joygame ile falan iletişim kursak?

Sunucu dosyası değildi o sadece oyunun dosyaları vardı. Araştırdığım kadarıyla oyunun kaynak kodları, oyun motoru ve server dosyaları internette bulunmuyor. Acaba bir yerlere yazsak bulabilir miyiz server dosyalarını veya direkt Netmarble, Joygame ile falan iletişim kursak?
Kaynak kodlarını vereceklerini sanmıyorum.

Kaynak kodları olmasa da olur. Server dosyaları yeter aslında ama yok hiçbir yerde. Yani, Netmarble ile iletişime geçme şansımız yok mu? Tersine mühendislik ile server dosyaları yazan olmadığına göre, tek yol o gibi.
Sorun şu ki, tersine mühendislik yapılacak şifreli bir sunucu dosyası yok. 😂
Oyun dosyaları bilgisayarınızda, sunucu dosyaları sunucularda tutulur.

Geri
Yukarı