Sanırım zehirlendim

Nasıl moralim bozuldu anlatamam büyük ihtimal benden minimum 10 yaş küçük zehirlenince ailesini endişelendirmemek için google yerine sosyale konu açan biri tarafından ezildim. Yaşayamam artık.

Doğru diyorsun ambulansın ve 112'nin kurallarından biri sosyalden onay alınca bizi arayın boş yere meşgul etmeyin. Sağlık ocağına falan git Technopat gönderdi de ilgilenirler hastaneye gerek yok.
Google'a yazınca ailemi endişelendirmiş, Sosyal'e yazınca ailemi endişelendirmemiş mi oluyorum? Kimin kimden 10 yaş küçük olduğu belli minik kardeşim benim, sen sen ol konuyla alakasız içi boş mesajlar atıp insanları yargılama. Yaşına veriyorum şimdilik, he bu arada sanki 45 derece ateşim çıktı, Technopat'ta konu açmamam için sebep söylesene bana? Sanane mesela? Hastaneye gittim basit bir serum taktılar yolladılar. Demek ki Technopat Sosyal'de konu açınca ölünmüyormuş değil mi minik kardeşim? ;)

Google'a yazınca ailemi endişelendirmiş, Sosyal'e yazınca ailemi endişelendirmemiş mi oluyorum? Kimin kimden 10 yaş küçük olduğu belli minik kardeşim benim, sen sen ol konuyla alakasız içi boş mesajlar atıp insanları yargılama. Yaşına veriyorum şimdilik, he bu arada sanki 45 derece ateşim çıktı, Technopat'ta konu açmamam için sebep söylesene bana? Sanane mesela? Hastaneye gittim basit bir serum taktılar yolladılar. Demek ki Technopat Sosyal'de konu açınca ölünmüyormuş değil mi minik kardeşim? ;)
Tamam kuzu

ondan bir şey olacağini sanmıyorum miden bozulmuş olabilir ben civalı makarna yemiştim aynı şeyler olmuştu kimseye söylemedim kendi kendine geçti.

Varsayalım gerçekten zehirlendin ve açtığın konuya gelen yanıtlarda seni hastaneye yönlendiren kimse olmadı. Durumun ciddileşse sorumluluk kimin olacak? Sağlık işi şakaya gelmez bunu anlayın önce.

Beynini kullanıp konuyu tamamen okuyup anlamak ❌

Komik olduğunu sanıp gereksiz yorum atmak ✅

Çok komikmiş mizahşör.
Varsayalım gerçekten zehirlendin ve açtığın konuya gelen yanıtlarda seni hastaneye yönlendiren kimse olmadı. Durumun ciddileşse sorumluluk kimin olacak? Sağlık işi şakaya gelmez bunu anlayın önce.

Konuyu okumadın mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı