Saniyelik internet kopması

Cihan Yüce

Kilopat
Yer
İnegöl
Daha fazla  
Bir ya da iki saniyeliğine internet gidiyor. Facebook kullanırken fark ettim bunu. Bir anda sohbet bağlantısı gitti ve internet erişimi kırmızı oldu. Çok kısaydı sarıya dönüp eski haline geldi. Şimdi nedir bu sorun acaba derken bilgisayar açıldığında hemen internetin gelmediğini fark ettim sizce sorun nedir? Daha önce VPN falan kullanmıştım ama şu an yüklü değil ve çalışan bir VPN yok. Ayrıca DNS ile alakalı olabilir mi? Cevabınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DNS olarak TTNET ise "195.175.39.49-195.175.39.50" değilse otomatik DNS ile bağlanmayı deneyin. Sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. Modemin çok eski olmadığından emin olun. Anakart üzerinde ki porttan internet alıyorsanız Chipset sürücülerini ayrı olarak güncelleyin.

DNS olarak TTNET ise "195.175.39.49-195.175.39.50" değilse otomatik DNS ile bağlanmayı deneyin. Sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. Modemin çok eski olmadığından emin olun. Anakart üzerinde ki porttan internet alıyorsanız Chipset sürücülerini ayrı olarak güncelleyin.
Superonline hocam.

VPN yok diyorsunuz fakan sanırım hala VPN üzerinden internet alıyorsunuz o sebepten olayı gerçekleşiyor olay.
Hotspot yüklüydü sildim ama hala aynı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı