Şanssız olduğunu düşünenler derneği olarak bu başlık altındayız

Liutenant

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Los Angeles, CA
Daha fazla  
Meslek
IT Engineering student.
Karantinanın en başından beri birazcık oyun oynayabilmek için çektiğim çileleri sizinle paylaşmak istedim, kronolojik olarak ilerleyelim:

Nisan gibi karantinaya girdik, 4 GB RAM ve HD 5770 sistemim ile adam gibi oyun oynayamadığım için gittim 4 GB daha RAM aldım.
10 gün geçti baktım bizim elemanlarla CS:GO vs. akıyor ama kulaklık yok deyip zar zor 250 lira civarına kulaklık aldım.
Baktım ekran kartı yetmiyor, programların açılmasını dakikalarca bekliyorum diyerek evde muhasebe işi yaptım, deli gibi evrak işledim ve RX 560 aldım. Biraz daha çalıştım 120GB SSD aldım.
Tam her şey oturdu derken kulaklık bozuldu, Qp'den zar zor iademi aldım tam yeni kulaklık alacağım gün G102 Mic'e'ım bozuldu. Mecbur gittim kulaklık parasıyla Mic'e aldım. EarPods'a mahkum kaldık.
Biraz para toparladım kulaklık alayım tekrardan diye baktım işlemci ve ekran kartı sıcaklığı artıyor termal macun alıp temizlik yapayım dedim VGA dönüştürücüm bozuldu.
Her neyse dedim biraz daha malum bölgeyi sıkıp JBL kulaklık, termal macun aldım. Temizlik yaptım uyguladım her şey sorunsuz yerli yerinde, kulaklık da güzel ses veriyor hop RAM'lerden birisi bozuldu.

Artık ben pes ettim ve sistem bileşenlerini satıyorum, umarım yeni bir sistem toplayabilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
500 liraya PS3 4 kol 30 oyunlu alacaktım. Ailem son dakikada vazgeçtiler. Var mı benden daha şanssızlık yaşayan?

Bende laptop için mause aldım.Tam oynayacakken sarj bozuldu onu tamir ettim mause bozuldu ve sonunda yapabildim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı