Santral Uzaklığı Nedeniyle Düşük Hız Almak

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
TTNET kullanıcısıyım tabii ki memnun değilim. İnternetimizin ilk bağlandığı zamanlarda indirme hızı en azından 2 mbps ve biraz üstünü görüyordu fakat aradan 1-2 ay geçtikten sonra 350 kbps ve 420 kbps aralarından daha fazla bir rakam göremiyorum. İlk TTNET'i aramamızda bize santralin uzak olduğunu söylediler ekipler falan geldi işte kontrol ettiler, madem uzak neden internetin bağlandığı ilk aylar en azından beni tatmin etti? Şimdi ben bulunduğum yerde neyin olup olmadığını bile bilmiyorum :D Yani Super Online'a geçiş yaparsam yine aynı rakamları mı alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
SuperOnline Fiber'se yüksek hız alırsın. İnternet kullanımı önemli. Daha çok insan bağlanırsa bulunduğun bölgede hattın yavaşlaması normal (ADSL ise). Fiberse böyle bir sorun yaşamazsın.

SuperOnline Fiber'se yüksek hız alırsın. İnternet kullanımı önemli. Daha çok insan bağlanırsa bulunduğun bölgede hattın yavaşlaması normal (ADSL ise). Fiberse böyle bir sorun yaşamazsın.
Cidden ADSL'den ne beklersin :D İstanbul'dan Muğla'ya taşınalı yıllar oluyor ve burada ki internet hizmetinden fazla bir şey beklenmez. (Ve interneti bir tek ben kullanıyorum)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı