Satılık Saphire HD 7950

ydagli42

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Model yükseltme yapacağım için kartım satılıktır. Kargo alıcıya aittir. Takas düşünmüyorum. Fiyat= 525TL Resim yükleyemedim. Boyut fazla diyor. Çift fanlı modeldir.

Son düzenleme:
Geçen hafta sapphire hd7950 3gb modeli 350 den sattim. Kart anca 350-400 arasi fiyattan gider. 5 yillik kart sonucta.

Kimse konuyu baltalamak falan demesin resmen şuraya cahil biri gelse çok rahat dolandırılır. Yeni nesil bir kart olsa, garantisi vs. olsa uçuk fiyat verseniz anlarım. Tutup 5 yıllık karta sıfır muamelesi yapıp fiyat çekmek nedir ? Şuan amazonda 480-500 TL' ye EVGA'nın Gtx 1050ti 4 GB SSC ekran kartını bile 480 liraya alabiliyorken bu kadar eski, tüketimi yüksek bir karta 625 komik olmuş. Muhtemelen o 25 TL de cömertçe bırakılan pazarlık payıdır...

Ayrıca arkadaşımızın açtığı eski konulara baktım ve satmakta oldugu ekran kartının sorunlu bir kart olduğu ortada. Hem eski hem de problemli bir karta bu kadar para istemekle neyi amaçladığını merak ediyorum?

Kartın ederini tam bilmiyordum kusura bakmayın. Fiyatı düzenledim.

500 liraya sıfır GTX 1050 Ti alınabiliyor ve performansı bu karttan daha yüksek. Fiyat ise hala çok yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı