Sapphire 6600 XT sürücü kurduktan sonra ekran gelmiyor

@fethitatlı driver sorunu yok dediğim gibi donanımla alakalı. Onu aldığın yerlerle çözeceksin.
yarın ekran kartını garantiye vereceğim bakalım
Ekran kartı chip sorunu olması yüksek.
büyük ihtimal ben de oyle düşünüyorum yarın garantiye göndereceğim bakalım
Bir de şöyle bir durum var driver i kurduktan sonra sistemi kapatmassam bir sorun yok 1 saat falan oyunlarda denedim çok iyi derecede sorunsuz çalışıyor fakat reset ya da kapatıp tekrar açtığımda siyah ekran veriyor işte

Son düzenleme:
Maalesef ben de aynı sorunu yaşıyorum, güvenli mod da defalarca denedim driver kurmayı ancak olmadı. Sapphire teknik ekibi 650Watt üzeri güç kaynağı ile denememi istedi. Ancak ürün için gereken güç kaynağı çok çok düşük eğer öyle bir durum var ise global anlamda yanıltıcı bilgi nedeniyle ürünlerin iade olması gerekebilir.

BIOS pilini çıkarıp deneyeceğim ilk olarak, ikincisi de daha güçlü PSU ile. Sonuçları buraya yazacağım.

Maalesef ben de aynı sorunu yaşıyorum, güvenli mod da defalarca denedim driver kurmayı ancak olmadı. Sapphire teknik ekibi 650Watt üzeri güç kaynağı ile denememi istedi. Ancak ürün için gereken güç kaynağı çok çok düşük eğer öyle bir durum var ise global anlamda yanıltıcı bilgi nedeniyle ürünlerin iade olması gerekebilir.

BIOS pilini çıkarıp deneyeceğim ilk olarak, ikincisi de daha güçlü PSU ile. Sonuçları buraya yazacağım.
bende 650 watt psu var kardeşim sorun onda değil. Ben garantiye gönderdim ekran kartında sorun olduğu ortaya çıktı. Galiba sapphire in bu sürümlerinde sorun var. bence sen de hemen gönder garantiye ekran karti sorunlu yani büyük ihtimal chipset problemi var

Geri
Yukarı