Sapphire HD 6750 Performans Sorunu

Erhan Göğüş

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G.
Sapphire HD 6750'yi tanıtığıma almıştım. Fakat Fifa 2011 v.b. oyunları orta detaylarda bile zor oynuyorum. Orta detaylarda oyun esnasında sallanmalar çekip çekip bırakmalar gibi anlaşılmayan objeler meydana geliyor ? Tüm sürücüler ve işletim sistemi güncel olup AMD Catalyst 12.6 güncel sürücü mevcut. Directx 9.0c güncellemeleri mevcut. Herhangi virüs trojan ve malware bulunmamakta. Sıcaklık değerlerim İşlemci 55 Ekran kartı 48-50

Sistem Özelliklerim ;

• CPU Türü : DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+
  • Anakart Adı : Biostar N68S+
  • Ram :4 GB Dual DDR2 SDRAM
  • Ekran Kartı : PCI Express 2.0 x16: Sapphire Radeon HD 6750 Yol Türü:GDDR3 Yol Genişliği :128 Bit Bellek Boyutu : 1 GB İşlem Teknolojisi :40 nm Directx 11
  • HDD :WDC WD2500AAJS-62B4A0 250 GB SATA II

Devamlı yeni ürünler çıkıyor ve teknoloji gelişiyor herkes onu al bunu al bu eski. DDR3 geleli kaç yıl olduki ürün eski oluyormuş :) arkadaşımızın kullandığı bilgisayarla kıyaslayacak olursak .%100 memnun kalacaktır. 300 - 400 arası toplanabilir 3 parça. ram islemci anakart. dert edilecek bir durum söz konusu olamaz. Erhan vatanbilgisayara girip amd uyumlu işlemci ve amd kartlara bakabilirsin 15 gün içerisinde ürün iade değiştirme mevcut ben aldım bir kaç eşya gittim tekrar değiştirdim montajına kadar yaptım aldılar sağolsunlar. Alırken sana öneride bulunabilir ama onları dikkate alma vatanbilgi. çalışanlarını :) iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı