Sapphire hd 7850 kasma sorunu

• Konuyu başlatan gamer görkem eren
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B
G

gamer görkem eren

Ziyaretçi
Öncellikle merhaba arkadaşlar. Foruma daha bugün üye oldum. Şöyle bir sorunum var: 5 aydır sapphire HD 7850 2 GB OC. modeliyle oyuunlarda kasma, donma, takılma sorunları yaşıyorum ne yapmalıyım ? FPS değerlerim düşük. Metro last light 25 FPS, kasma yok donma ateş ettiğimde var.

Remember me 73 FPS süper değil mi ama bir kasıyor, 30 FPS'ye kadar iniyor sonra anında çıkıyor sonra yine kasıp iniyor. Deadpool sabit 59 FPS, düşük mönitöre (1366.768) ve iyi işlemci ve ekran kartına göre kötü bir FPS ve bir kasıyor tak 30-20 FPS. Sonra tekrar tak çıkıyor sonra yine kasıp iniyor.

Sonra Far Cry 3 sabit değil. Bir 30, bir 70, bir 60 FPS fena değil ama takılıyor çok az ve bir saving geliyor donuyor tak 30'a bi anda düşüyor sonra yine çıkıyor. Grid 2 FPS değerlerine bakmadım ama yarış açılırken yazılar çıkıyor arada bir aşırı olarak donma var oyunda da. Bazen arada sırada donuyor ve hiç rahat oynanmıyor.

Bunun için Vatan Computer'dekiler bana anakart al dediler aldım. SSD al dediler aldım. Belki işlemci çok ısınıyor. Ondan da kasabilir dediler. CPU Cooler aldım ama yine de aynı sorun devam ediyor. Hiçbir gelişme yok. Intel Chipset'lerinin hepsini yükledim. USB driverlarının hepsi güncel değil o kadar.

Sizce sorunum neden kaynaklanıyor ? Ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda o windows 8.1'i indirmek istiyorum dosyalarını USB'me atıcağım format attıracağım kişinin elinde yok da. İndirmek istiyorum bir deniğim formatı o zaman lütfen linkini atın.

:D Final ne ya eski sürüm 8.1 varsa 8.1'in linkini verin yoksa Win 8 Professional , single language linklerini atar mısınız ? Hem başka yorumlar da bekliyorum. Bir de Win 8'e geçince düzelir mi ki emin değilim. Başkaları bu konuda acaba neler düşünüyor ?

Tamam, anladım şimdi. Altta cimbom 1905 yazıo bu siteden indirmem zatende bu siteden indirmek için üye olmamız lazımmış.

Kopya idm kullanıyormusun ? Bilgisayar a format atmıştım düzelmişdi daha sonradan 1 ay süresi doldu deneme süresi Crack yükledim yine aynısını yapmış dı 7870xt. 30 lira verdim orjinalini aldım kurtuldum hiç sıkıntısını görmedim daha sonradan.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı