Sapphire HD 7850 vs ASUS HD 7870

FurkanCD

Centipat
Arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım.
Sapphire HD 7850 2 GB Dual X OC model 280 lira falan kargo ile toplam fiyat.
Bir de ASUS HD 7870 var bu da 300 lira belki bu da 275 falan olur sizce hangisini almalıyım.
Sistemim su şekilde.
i5 3470 işlemci.
8 GB DDR3 1333 MHz RAM.
GA-H61M-D2-B3 anakart.
Power alacağım fakat ilk önce ekran kartı alayım dedim sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliexpressten GTX 950 falan alsan ya. Virüsün 6 günlük ömrü varmış. Zaten kargo 6 ayda zor geliyor. Birde PTT'de 2 gün takıyor şubede garanti, corona morona bişicik kalmaz.

A.

Aliexpress'ten GTX 950 falan alsan ya. Virüsün 6 günlük ömrü varmış. Zaten kargo 6 ayda zor geliyor. Bir de PTT'de 2 gün takıyor şubede garanti, corona morona bir şeycik kalmaz.

Açıkçası işlemci ucuz olsun diye oradan getirdim
Bu anakart ve 4 GB RAM için 100 lira ödedim anakart biraz sıkıntılı çıktı 80 lira daha vermek zorunda kaldım ama ucuza aldım gibi işlemci ise 140 liraya aldım bı ekran kartı kaldı onu da ucuza bulabilirsem çok iyi olacak benim için onerdiginiz başka anakart var ise alabilirim ama ikinci el olarak bu fiyat segmentinde bı kart varsa alırım.
Giriş seviyesinde High Power var. Onun dışında FSP'nin bazı ürünleri uygun fiyatlı olabiliyor. Bulursan yönelmeni öneririm.

Ekran kartı halledeyim mutlaka bu markalara bakacağım teşekkür ederim size ve diğer arkadaşlara sağ olun yardımcı oldunuz.
Aliexpress'ten GTX 950 falan alsan ya. Virüsün 6 günlük ömrü varmış. Zaten kargo 6 ayda zor geliyor. Bir de PTT'de 2 gün takıyor şubede garanti, corona morona bir şeycik kalmaz.

Aliexpress fiyatı 400 liradan başlıyor ben 275 liraya alıyorum bütçem yok o kadar daha bir de PSU alacağım o yüzden bu kartı tercih ettim ikinci eli 300 lira seviyesinde başka ekran kartı biliyor musunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı