Sapphire HD 7950 Flex Kasma Sorunu

kzusta

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 hafta önce bir sistem topladım.

• İşlemci: FX-6100
  • Ekran kartı: Sapphire Flex HD7950
  • RAM: Corsair 8 GB 1600 MHz
  • Kasa: Thermaltake Commander 700W
  • HDD: WD 500 GB
  • Anakart: Asus M5A97 EVO R2.0

Monitörüm vardı, markası LG W54. Oyunları oynarken takılmalar var. Video izlerken felan. Bu arada VGA ile bağlı, Crysis 2 yükledim ama başlangıçta çok takıldı, FIFA 13 oynadım kasmalar yaşandı, Battlefield 3 oynadım ufak takılmalar yaşadım. Nedenini bir türlü çözemedim. Ayrıca ekranda titreme ve dalgalanma var kafayı yemek üzereyim bir yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Windows 7 64 bit kurulu. Ekran kartı için 12.11 beta kurulu ama oyunlardan istedğim performansı alamıyorum. Ayriyetten soğutucu da var Hyper 212. Sıcaklıklıklar da normal. Boşta 29 derece. Acaba neyden kaynaklı? Evde 2 tanede HDMI girişli televizyona bağladım, yine aynı.

Valla kardeş bilgisayarı 2 hafta önce Vatan'da toplattım. Montajı yaptılar, BIOS'u da orda kurdular. Gelince AI Suite 2'den baktım, BIOS da güncel. BF3'te 30 FPS veriyor. Delirmek üzereyim.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı