Sapphire HD 7950 İçin Fan Önerisi

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Uzun zamandır kullandığım ve oldukça memnun olduğum "Sapphire HD 7950 3G D5 Dual Fan" modeli ekran kartım için fan arıyorum. Kartın üzerinde bulunan 2 fandan bir tanesi ne yazık ki çalışmıyor. Buna rağmen 1 yıldan uzun süredir kartı çalışan tek fanı ile kullanıyorum ve hiç sorun da çıkarmadı. Ona bir güzellik yapıp bozuk fanı yenisiyle değiştirmeye karar verdim. Ancak uygun fan TR'de yok ya da ben bulamadım. Bu konuda ne yapabilirim? Elinde bu karta uygun fan bulunan var ise alabilirim, hani kartı bozulmuştur da fanı sağlamdır.. vs Ayrıca aşağıdaki fan benim kartıma olur mu?

Tahmini Teslimat Zamanı

Not: Kartın resmi sitedeki sayfasının adresini de şöyle bırakayım: HD 7950 3G D5 Dual Fan-SAPPHIRE Technology

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet o siteden denilen kartı satın alabilirsin arkadaşım.Ama tabi alırken hem dikkatli olucaksın hem de en iyi modelini almaya çalışacaksın sonuçta soğutma önemli .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı