Satılık Sapphire HD7850 GDDR5 1GB 256Bit Ekran Kartı

Ersin GÜLŞEN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
2013 yılında vatan bilgisayarda çalışırken almış olduğum, askerlik ve iş nedeni ile ortalama 8-9 ay kullandığım ekran kartını satıyorum. Uyguna üst model bulmasam satmayı düşünmüyordum. Kutu içeriği resimdeki gibidir. Ambalajına dahi dokunmadım
smiley.gif
Ürün f/p ürünü olarak çıktığı için fiyatı yüksek. Kartı 420 TL ye almıştım. 300-320 TL ye satmayı düşünüyorum. Sahibinden yada benzeri sitelere komisyonu fazla diye atmak istemedim. En ufak bir sorunla karşılaşmadım. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

nm.jpg asdasdad.jpg asdad.jpg ressm.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1 gb bellek cogu oyuna yetmez. 2 gb olsa hani 300 belki olabilir. Ama bu 250 lira civari belki. Zaten 320 lira verecek adam r7 260x biraz para katarakta r7 265 alir.

Şuana kadar oynadığım oyunlarda takılma olmadı. En son ass creed unity ve batman arkham oyunlarını bitirdim. Fiyat konusuna gelince açıkcası piyasada fiyat yok. Vatanda arkadaşlara sordum onlarda 3 4 mağazada var dediler ve fiyatı 449 TL. Dediğin gibi ona biraz kat bunu al, aldığına şunu kat bunu al dersek zaten işin sonu gelmez.

Fiyat : 270 TL

Ürün 280 tl karşılığında forum dışına satışı yapılmıştır.Konu kilitlensin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı