Sapphire Nitro 5700 XT Nitro + vs RTX 2080

Dostum AMD zaten başarılı siz kabul etmiyorsunuz.

Kardesim benim. Ben AMD kullanan biriyim. Ama ekran kartinda AMD bir NVIDIA olamaz. Sen benim sordugum soruya cevap ver. Ne kadar dogru o testler? Dogruluk payi var mi? Bende burada 3090'nin 6800XT'ye 5 kat fark attigi bir grafik olusturabilirim. Anladin mi? Kart ciksin testler ortaya ciksin o zaman konus.

Zamanında 5700XT kullanıp hemen satmış biri olarak, Nvidia 3000 serisini alınız diyorum.

Ben 5700 kullanıyorum ve uzak durmanı öneririm.

Ne gibi mesela açabilir misin ne gibi sorun sıkıntı yaşadın hocam.
Zamanında 5700XT kullanıp hemen satmış biri olarak, NVIDIA 3000 serisini alınız diyorum.

NVIDIA'nın artıları nedir ya da AMD'nin nesinden hoşlanmadınız. Bilgilendirme konusunda tecrübenizi alabilir miyim.

Kardesim benim. Ben AMD kullanan biriyim. Ama ekran kartinda AMD bir NVIDIA olamaz. Sen benim sordugum soruya cevap ver. Ne kadar dogru o testler? Dogruluk payi var mi? Bende burada 3090'nin 6800XT'ye 5 kat fark attigi bir grafik olusturabilirim. Anladin mi? Kart ciksin testler ortaya ciksin o zaman konus.

O kaynaklar zamanında NVIDIA'nın ekran kartlarını AMD'nin önüne geçiriyordu? O zaman bir şey diyen yoktu ön yargılarınızı yıkın AMD artık piyasanın tepesine çıkacak işlemcide rakibi zaten yoktu Artık ekran kartı sektöründe de varım diyecek

Ne gibi mesela açabilir misin ne gibi sorun sıkıntı yaşadın hocam.

NVIDIA'nın artıları nedir ya da AMD'nin nesinden hoşlanmadınız. Bilgilendirme konusunda tecrübenizi alabilir miyim.
Şöyle ki ben aldığımda henüz kart çıkalı 6 aylıktı, gerçi 6 ay yeterli bir süre düzeltmeleri için lakin sürücüleri hala çok sorunluydu o zamanlar. GTX 970 gibi bir karttan geçmiştim ama o fps drop sorunları, oyundan atmaları beni bezdirdi. Her sürücüde bazıları düzelirken başka sorunları meydana çıktı. Yoksa bende meraklı değildim fazla para vermeye Nvidia'ya ancak sürücü işini başaramadı maalesef AMD.

O kaynaklar zamanında NVIDIA'nın ekran kartlarını AMD'nin önüne geçiriyordu? O zaman bir şey diyen yoktu ön yargılarınızı yıkın AMD artık piyasanın tepesine çıkacak işlemcide rakibi zaten yoktu artık ekran kartı sektöründe de varım diyecek.

Bakalım. Doğruymuş testler 6800XT 3080I geçiyor. Ama yazılımsal olarak falan neler olacak bilmiyoruz. Umarım güzel bir rekabet olur :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı