Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 6600 XT neden alınmalı?

'gibi' dedim fark ediyorsan. Ayrıca paylaştığın tablodaki kadar devasa fark yok modeller arasında.

Eki Görüntüle 1400719
Azıcık donanımlardan anlıyorsan bu farkların olduğunu anlarsın çünkü test 35db normalized test yani internette gördüğün saçma sapan testlerden değil. O testlerde birinin fanları 1800rpm dönüyor, ötekinin 1300rpm sonra iki kart arasında fark az diyorlar. Peki gürültü? sıcaklık testleri her zaman noise normalized gözeterek yapılır en doğru sonuçlar da budur.

Red devil ve Phantom gaming denk kartlar değiller, Phantom gaming fersah fersah daha iyi soğutmaya sahip.

Azıcık donanımlardan anlıyorsan bu farkların olduğunu anlarsın
Anlıyorum. Yükteki ses seviyeleri:
Capturedasasdasdasd.PNG

Bayağı fersah fersah 😀 Tamam daha iyi bir model ancak öyle böyle göğe çıkaracak kadar fark yok.

Anlıyorum. Yükteki ses seviyeleri:
Eki Görüntüle 1400742
Bayağı fersah fersah 😀 Tamam daha iyi bir model ancak öyle böyle göğe çıkaracak kadar fark yok.
Güzel kardeşim incelemeyi at da bakalım kimin neyin incelemesi. Ben sana Techpowerup gibi güvenilirliği dünyaca bilinen bir incelemeyi atıyorum sen bana paint tablosu atıyorsun 🤣

Güzel kardeşim incelemeyi at da bakalım kimin neyin incelemesi. Ben sana Techpowerup gibi güvenilirliği dünyaca bilinen bir incelemeyi atıyorum sen bana paint tablosu atıyorsun 🤣
Techpowerup'a o kadar da güvenme. Genel incelemelere bakmadan bu TP'de olsa tek bir kaynakla yola çıkılmaz. Mesela TP'nin şu tablosu tamamen saçmalıktan ibaret:

TP.PNG

İncelemeye de çok güvenilir(!) TP'nin incelemeler kısmında ulaşabiliyorsun:

Bekle bekle bekle bekle pisikolojim bozuldu, İstanbul'da oturmamanın zararı bu herhalde, yarın gelecek herhalde bir test yaparım artık Black Mesa da.
MSI gag 550+80 PSU var bende yeter mi buna acaba?
Ryzen 5 5600.
B550e ROG anakart ASUS.
1.35 Volt RAM.
M.2 SSD var bunlarla besler mi acaba sistemi?

Karta driver ayarlarından nasıl ayar yapmam lazım acaba yardımcı olabilir misiniz, sanki biraz keskin geliyor görüntüler.

Son düzenleme:
Oyun oynarken 88-89'u gördü dün sıcaklığı. Normal midir bu? Kasa Mag Forge 100R. Hava çok sıcak tabii orası da var. iCUE'den gördüm sıcaklığı.

Oyun oynarken 88-89'u gördü dün sıcaklığı. Normal midir bu? Kasa MAG Forge 100R. Hava çok sıcak tabii orası da var. ICUE'den gördüm sıcaklığı.

Ben ne yaparsam yapayım 62 dereceyi geçirmedim, ne alaka bilemiyorum ya çok şanslıyım ya da bilemiyorum.

Geri
Yukarı