Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 6600 XT neden alınmalı?

Keedy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
1- Diğer RX6600 RX ile farkları neler?
2- Soğutma anlamında nasıl?
3- Stabilite sorunları var mı?
4- WattMan nedir?
5- Bu kartın soğutması nasıl?
6- Kartın kronik sorunları var mı?
7- İşin aslı neden alınmalı veya neden alınmamalı?
8- Sadece oyun için AMD mi alınması gerekiyor?

Yardımcı olabilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Çoğu modelden iyi bir soğutmaya ve yapı kalitesine sahip.
2- Mükemmel
3- Sanmıyorum en azından Sapphire taraflı hayır diye düşünüyorum.
4-Wattman bildiğimiz gibi kartın sorunla karşılaşınca çökünce kendini stok ayarlara getirmesi.
5- Dediğim gibi mükemmel.
6- Hayır öyle bir şey duymadım.
7- F/P oranı yüksek alınabilir rakibi çok daha pahalı üst modeller de özellikle.
8- oyun için amd alından kasıt f/p oranı Nvidia yayıncılık ve 3d modelleme konularında da başarılı bir firma (sadece Nvidia kullanmanız gereken bir çok durum var modelleme de)
Ek olarak amd kartlara hala çekinceliyim ama bir çok kullanıcı memnun firmanızı düzgün seçin ki beğenmezseniz iade edebilin.
Kısacası bu iyi forumlar.
Edit:Ekleme yapıldı.

1- çoğu modelden iyi bir soğutmaya ve yapı kalitesine sahip.
2- mükemmel.
3- sanmıyorum en azından Sapphire taraflı hayır diye düşünüyorum.
4-WattMan bildiğimiz gibi kartın sorunla karşılaşınca çökünce kendini stok ayarlara getirmesi.
5- dediğim gibi mükemmel.
6- hayır öyle bir şey duymadım.
7- F/P oranı yüksek alınabilir rakibi çok daha pahalı üst modeller de özellikle.
8- oyun için AMD alından kasıt F/P oranı NVIDIA yayıncılık ve 3D modelleme konularında da başarılı bir firma (sadece NVIDIA kullanmanız gereken birçok durum var modelleme de)
Ek olarak AMD kartlara hala çekinceliyim ama birçok kullanıcı memnun firmanızı düzgün seçin ki beğenmezseniz iade edebilin.
Kısacası bu iyi sosyaller.
Edit: Ekleme yapıldı.

Anladım teşekkür ederim zahmet edip cevapladığın için.

Değil. Red Devil gibi modeller varken Nitro+ gibi ortalama soğutmaya sahip bir modele mükemmel demek abartı kaçıyor. Soğutma anlamında kötü değil ama zaman zaman 70 derecenin üzerine çıkıyor ki bu çokta mükemmel bir değer değil.
Yanlış anladınız hocam fiyat performans oranı olarak red devil o fiyatlara gelirse tabii ki mükemmel olmaz.

Hocam, NVIDIA ekran kartı takılı şu an bende, bu NVIDIA driverlarını nasıl kaldırmam lazım veya dümdüz format mi atayım bilgisayara?
Bu rehber yardımcı olacaktır.

Bu rehber yardımcı olacaktır.

Çok teşekkür ederim yarın deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı