Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 6600 XT neden alınmalı?

Çok teşekkür ederim yarın deneyeceğim.

Sapphire Pulse 6600 XT modelini kullanıyorum 9 aydır. Nitro+ bunun ışıklı kardeşi oluyor. Genel anlamda söylemem gerekirse direkt alabilirsin bu kartı Amazon'dan almanı tavsiye ederim. Ben fazlasıyla memnunum bu sürede. Stabilite, performans vb. iyi bir kart.

Wattman denen olayla kafanı hiç bulandırma rastgele bu uyarı çıksa bile salla geç. Ne zaman bir oyun oynanamaz hale gelir, sistem kendisini yeniden başlatmaya falan kalkar o zaman burada gelip sorabilirsin bakarız.

Sapphire Pulse 6600 XT modelini kullanıyorum 9 aydır. Nitro+ bunun ışıklı kardeşi oluyor. Genel anlamda söylemem gerekirse direkt alabilirsin bu kartı Amazon'dan almanı tavsiye ederim. Ben fazlasıyla memnunum bu sürede. Stabilite, performans vb. iyi bir kart.

WattMan denen olayla kafanı hiç bulandırma rastgele bu uyarı çıksa bile salla geç. Ne zaman bir oyun oynanamaz hale gelir, sistem kendisini yeniden başlatmaya falan kalkar o zaman burada gelip sorabilirsin bakarız.

MSI gag 550+80 PSU var bende yeter mi buna acaba?
Ryzen 5 5600.
B550e ROG anakart ASUS.
1.35 Volt RAM.
M.2 SSD var bunlarla besler mi acaba sistemi?

MSI gag 550+80 PSU var bende yeter mi buna acaba?
Ryzen 5 5600.
B550e ROG anakart ASUS.
1.35 Volt RAM.
M.2 SSD var bunlarla besler mi acaba sistemi?

Amazon'dan aldım bende, garanti olsun herhangi bir problem olsun uğraştırmadan çözeceklerine inancım tam.

Neden alınacağından ziyade neden alınmaması gerektiğidir. Peki neden alınmaz?
  1. Paranız yoktur.
  2. Nvidia fanboyusunuzdur.
  3. Daha iyi bir kartınız vardır.
  4. Önceki nesildeki sorunlardan çekiniyorsunuzdur.
Bunların haricinde hiç bir negatiflik yok bu kartta.

Değil. Red Devil gibi modeller varken Nitro+ gibi ortalama soğutmaya sahip bir modele mükemmel demek abartı kaçıyor. Soğutma anlamında kötü değil ama zaman zaman 70 derecenin üzerine çıkıyor ki bu çokta mükemmel bir değer değil.
Red devil halt etmiş, herkes öğrenmiş bir Red devil de Red devil...

6600XT nin en iyi soğutmaya sahip kartı 6600XT Phantom Gaming dir.

Dosya Ekleri

• 88888886667.jpg
    88888886667.jpg
    149,9 KB · Görüntüleme: 61
  • 1111111111111.jpg
    1111111111111.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 64

Yeni konular

Geri
Yukarı