Sapphire Nitro+ RX 5500 XT 8 GB alınır mı?

Hayır yahu ekran kartının etrafındaki plakadan bahsediyorum plastik (veya metal) olan.

Dostum teşekkür ederim ama dediğim gibi görünüme önem veriyorum ben derli toplu bir şey almak istiyorum bu yüzden.

Gigabyte daha çirkin bir kart ve 4 GB onu direkt elemen lazım öyleyse. Nitro+ hem ışıkları var hem de tasarım olarak daha güzel.

Üstündeki plakadan bahsediyorsunuz, tamam. Backplate'dir kendisi. Türkçede arka plaka denilebilir.

Gigabyte daha çirkin bir kart onu direkt elemen lazım öyleyse. Nitro+ hem ışıkları var hem de tasarım olarak daha güzel.

Teşekkürmederim dostum bende ondan bahsediyorum (Backplate)

Ciddi olamazsın dostum bumu daha çirkin? +Olarak 3fanlı ve 350₺ daha ucuz ama 4 GB olduğunun yanında. (Bana hoş geldi. D)

@YnsCann evet gayet düz bir kart. Sen kartın arkasını ve yanını göreceksin takılıyken, kalan tasarımın bir anlamı yok. Hem tasarım hem de 8 GB olmasıyla Nitro+ farkı hak eden bir kart. 3 fan ise gereksiz kart zaten ısınmıyor.

Gigabyte-RX-5500-XT-8GB-Gaming-OC-Review-029.jpg

@YnsCann evet gayet düz bir kart. Sen kartın arkasını ve yanını göreceksin takılıyken, kalan tasarımın bir anlamı yok. Hem tasarım hem de 8 GB olmasıyla Nitro+ farkı hak eden bir kart. 3 fan ise gereksiz kart zaten ısınmıyor.

Eki Görüntüle 803710

Ben zaten süper demedim Pulse'ye göre daha düzgün duruyor sadece bundan bahsettim. Nitro+'ı alacağım büyük ihtimal bende hak ettiğini düşünüyorum teşekkürler. (Bu arada dik takmayı planlıyorum nasıl olur sence?)

Yeni konular

Geri
Yukarı