Çözüldü Sapphire Nitro RX580 boşta 47 derece

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gokhanalicimen

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı boşta 47-48-49 derece arası Sapphire Nitro RX580 modeli. Normal midir? Termal macundan kaynaklı mıdır?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartınız ikinci el mi? Neden 2000 MHZ bende her ikisi de 300 MHZ gösteriyor sistem boştayken.
Google görsellere “RX 580 MSI Afterburner ayarları” yazarsanız her ikisi de 300 MHZ gösteriyor dikkatli bakarsanız.

Kartınız ikinci el mi? Neden 2000 MHz bende her ikisi de 300 MHz gösteriyor sistem boştayken.
Google görsellere “RX 580 MSI Afterburner ayarları” yazarsanız her ikisi de 300 MHz gösteriyor dikkatli bakarsanız.

Evet ikinci el aldım 3 hafta olacak
Kartınız ikinci el mi? Neden 2000 MHz bende her ikisi de 300 MHz gösteriyor sistem boştayken.
Google görsellere “RX 580 MSI Afterburner ayarları” yazarsanız her ikisi de 300 MHz gösteriyor dikkatli bakarsanız.

MSI afterburnereden bir ayar yapmadım aldığımda falan.
O m.

MHz'yi nasıl 300 E düşürürüm?

Monitöre overclock yapmıstım çok az 75'den 78'e çektim tekrardan 75Hz çektiğimde değerler 300E300 oldu. Şu an sıcaklık değeri düştü boşta 40 41 derece sabit
Sorun kalmadı hallettim konu kapanabilir :D.

Son düzenleme:
Bu konuda ne yazıkki bilgim yok. Kartınız performans modda çalışıyor sanırım o yüzden ısısı da yüksek normal olarak bunu araştırabilirsin.

Edit: Sevindim gördüğün gibi normal değerler değildi onlar.

Bu konuda ne yazık ki bilgim yok. Kartınız performans modda çalışıyor sanırım o yüzden ısısı da yüksek normal olarak bunu araştırabilirsin.

Edit: Sevindim gördüğün gibi normal değerler değildi onlar.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 42

Geri
Yukarı