Elektronik Sapphire Nitro+ S360-A 360mm Sıvı Soğutucu - 2.060 TL

@mamili kasanızda boş 360mm yer var mı yoksa fanları çıkarıp onu mu takacaksınız?

Ürün elime ulaştı ancak kasa da hava akışı nasıl olmalı ona karar veremedim. Kasanın önün de 3 tane 14 cm fan var içeri hava veriyor. Şimdi sıvı soğutucuyu kasanın üstüne takacağım içeri hava verecek onlar da. Sadece kasanın arka kısmın da 1 tane egzoz fan var bir de kasanın iç tarafın da fan yeri var orada fan yok. Kasanın yan tarafını da egzoz olarak kullanılabilir mi?

Ürün elime ulaştı ancak kasa da hava akışı nasıl olmalı ona karar veremedim. Kasanın önün de 3 tane 14 cm fan var içeri hava veriyor. Şimdi sıvı soğutucuyu kasanın üstüne takacağım içeri hava verecek onlar da. Sadece kasanın arka kısmın da 1 tane egzoz fan var bir de kasanın iç tarafın da fan yeri var orada fan yok. Kasanın yan tarafını da egzoz olarak kullanılabilir mi?

Hocam sıvı soğutma radyatörünü üstte yer var ise üste takın. Ama dışarıya bakacak şekilde takın.

Radyator disari hava vermeli iceri değil. Ondeki 3 fan iceri hava versin sonra oradan radyatorle dışarı atilsin.

Radyator disari hava vermeli iceri değil. Ondeki 3 fan iceri hava versin sonra oradan radyatorle dışarı atilsin.

Böyle mi olacak?

Böyle mi olacak?

Böyle mi olacak?

Böyle mi olacak?
Görsel yükleyemiyorum

Böyle mi olacak?

Görsel yükleyemiyorum.

Fanların yönü böyle mi olacak?

Dosya Ekleri

• 20220922_192013.jpg
    20220922_192013.jpg
    248,2 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
Böyle mi olacak?

Görsel yükleyemiyorum

Fanların yönü böyle mi olacak?

Aşağıda gösterdim şemasal olarak. Öndeki 3 fan içeriye hava alacak(siyah).
Üstteki 3 fan(Sapphire sıvı soğutucu havayı dışarı atacak )

Arkadaki fan ise havayı dışarı atacak gene.
1663867063913.png

Aşağıya eski sistemimden bir fotoğrafta bıraktım. Böyle yapman gerekiyor.

1663867285607.png

Geri
Yukarı