Sapphire Pulse 5700 XT vs Sapphire Nitro + 5700XT

Değmez. Pulse al. İçlerindeki grafik işlemciler aynı. Soğutma ve VRM farkı var. Dediğim gibi 650 TL etmeyecek bir fark.

Yine de ben olsam RTX 2070 alırdım. Işın izleme zamazingosu müthiş gözüküyor.
2070 ve rx 5700xt arasnda çok fark var incelediğim kadarıyla 2070 super almam gerekir onada bütçe yetmiyor maalesef

Değmez. Pulse al. İçlerindeki grafik işlemciler aynı. Soğutma ve VRM farkı var. Dediğim gibi 650 TL etmeyecek bir fark.

Yine de ben olsam RTX 2070 alırdım. Işın izleme zamazingosu müthiş gözüküyor.

Ne yazık ki o ışık izleme zamazingosu 2080 altı kartla da FPS düşürmekten başka bir şey yapmıyor. Kullanılamayan bir teknolojiyi karta yükleyip kazıklıyor resmen. Bu arada Nitro+ daha iyi soğutuyor ve saat hızı daha yüksek ben olsam Nitro+ alırdım ama ona bütçe yetmyorsa Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC Nitro+ ile neredeyse aynı performansı veriyor o da alınabilir.

@JusTaUseR 2060'da bile gayet kullanılabiliyor. Nvidia sırf kullanılsın diye DLSS geliştirdi. Kuytu köşeleri, detayları yapay zeka kendisi tahmin ederek dolduruyor böylece de o kullanamaz dediğin kartlarda gayet de güzel çalışıyor. Şahsen ben aradaki görsel farkı göremedim DLSS açık ve kapalıyken. Yapay zeka gayet tutarlı tahmin ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı