Elektronik Sapphire PULSE Radeon RX 6600 4.749 TL!

OnurKelees

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500U, Radeon Vega 8, 16 GB Ram
Son zamanların en düşük fiyatı şuan. Daha düşer mi bilmiyorum ama almayı düşünen ve biraz daha düşerse alırım vs. diyen arkadaşlar bakabilirler.

Son zamanların en düşük fiyatı şu an. Daha düşer mi bilmiyorum ama almayı düşünen ve biraz daha düşerse alırım vs. diyen arkadaşlar bakabilirler.

Vallahi ben çok sorun yaşadım diye Sapphire almayacağım diyordum da fiyat çok iyi sanırım fikrim her an değişebilir.

Mükemmel fiyat. Ben aynı siteden 5500e almıştım.
Siyah ekran sorununu saymazsak güzel kart.

Son düzenleme:
Ay sonunda almanızı öneririm arkadaşlar 4.5k dip fiyatı görebilme ihtimali var.
Yükselince oluşacak farkı karşılayacaksanız güzel tavsiye. Diğer türlü girmeyin o toplara. Zaten kur karşısında güzel noktada. Mucize gerçekleşmeyecekse alacak olanlar alsın şu an.

Son zamanların en düşük fiyatı şu an. Daha düşer mi bilmiyorum ama almayı düşünen ve biraz daha düşerse alırım vs. diyen arkadaşlar bakabilirler.

Bu kartı alın, aldırın çok iyi ve WattMan veya başka bir hata almıyorum en son driver ı indirip kurun sorınlarını çözmüşler, 1 aydır bende sıkıntısız Ultra da çatır çatır oynatıyor 1080p canavarı.

Bu kartı alın, aldırın çok iyi ve WattMan veya başka bir hata almıyorum en son driver ı indirip kurun sorınlarını çözmüşler, 1 aydır bende sıkıntısız Ultra da çatır çatır oynatıyor 1080p canavarı.

Beğenmeyen arkadaşlar kendi deneyimlerimi söylüyorum, kartı almadan yazmadım farkındaysanız niye dislike attığınızı bile bilmiyorsunuz. Alıp sistemi kurup denediniz mi? Anca internet cafe de falan oynuyorsunuz gelip burada bir şey bilir gibi dislike atıyorsunuz.

Son düzenleme:

Beğenmeyen arkadaşlar kendi deneyimlerimi söylüyorum, kartı almadan yazmadım farkındaysanız niye dislike attığınızı bile bilmiyorsunuz. Alıp sistemi kurup denediniz mi? Anca internet cafe de falan oynuyorsunuz gelip burada bir şey bilir gibi dislike atıyorsunuz.
Aynen bende sahibim bal gibi kart şuana kadar hiçbir hata almadım ufak bi coil whine ve click sesi sorunu var onun dışında değerleri stabil.

IMG-20221209-WA0005.jpg

Geri
Yukarı