Elektronik Sapphire PULSE Radeon RX 6600 4.749 TL!

Anlık olarak sipariş verdim Sinerji'den. Fiyat gayet iyi duruyor.
Kart geldi. Montajını yaptıktan sonra sıcaklık testlerine bakacağım.

IMG20221214132049.jpg

Kart geldi. Montajını yaptıktan sonra sıcaklık testlerine bakacağım.

Eki Görüntüle 1602314
Coil whine var mı onda dikkat edin çoğu sapphire rx 6600 de varmış bende olmak dahil bide mouse tıklaması gibi bi ses sorunuda mevcut çoğu kullanıcıda şu şekilde;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Mr. Patrick Bateman Bu tarz bir ses almadım ben. Fanlar da %60-70 oranında çalışırken çok ses çıkarmıyor. Son sürücüyü mü kullanıyorsun sen bu arada?
Yok 22.5.1 ama son sürümdede bu sorun var fanı oto ya alırsanız durunca varsa bu sesi işitebilirsiniz. Birde amd software menüden freesync açarken vızıldama oluyor bende.

Coil whine var mı onda dikkat edin çoğu sapphire rx 6600 de varmış bende olmak dahil bide mouse tıklaması gibi bi ses sorunuda mevcut çoğu kullanıcıda şu şekilde;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu fan ile alakalı(yani doğal olarak model ile alakalı) coil whine sesi ile alakası olan birşey değil.

Coil whine var mı onda dikkat edin çoğu Sapphire RX 6600 de varmış bende olmak dahil bir de mouse tıklaması gibi bir ses sorunuda mevcut çoğu kullanıcıda şu şekilde;

5600 XT'de de 6600'de de 6600 XT'de de var bu ses. Oyun oynarken duyulmuyor bile ama fanlar %50'den yüksekte çalışıyorsa ve kulaklık yoksa rahatça duyuluyor.

Geri
Yukarı