Elektronik Sapphire Pulse Radeon RX 6600 5.096 TL

6 aylık mining kartlar şuan 4K civarında. 1K vererek sıfır 3060 referansı kart alıyorsunuz. Ben öneririm şahsen. Piyasa durdu ama bu kadar durabildi. Ben bunların sıfırının 4 olmasını tahmin ediyordum malesef olmadı.
2.elde çok daha iyi fırsatlar var bence öyle bakacaksak. Geçen miningsiz 3070 6bindi.

2.elde çok daha iyi fırsatlar var bence öyle bakacaksak. Geçen miningsiz 3070 6bindi.
Faturalı kutulu ve kozmetiği iyi denk getilirse bence mining kart daha iyi üst segmentlerde. 3 fanlı amiral bir kartın ısınıp hasar görmesi çok zor. Max 6 aya kadar olan her kart alınır şuan. Tabii 570-580 değil 3060Ti-3070 gibileri.

Faturalı kutulu ve kozmetiği iyi denk getilirse bence mining kart daha iyi üst segmentlerde. 3 fanlı amiral bir kartın ısınıp hasar görmesi çok zor. Max 6 aya kadar olan her kart alınır şuan. Tabii 570-580 değil 3060Ti-3070 gibileri.
3080ti bakıyorum bu ara. Şöyle temiz bulabilirsem.

6 aylık mining kartlar şu an 4K civarında. 1K vererek sıfır 3060 referansı kart alıyorsunuz. Ben öneririm şahsen. Piyasa durdu ama bu kadar durabildi. Ben bunların sıfırının 4 olmasını tahmin ediyordum maalesef olmadı.

Face gruplarında 3000 civarlarında satılıyor.

Aynı modeli 15 gündür kullanıyorum tam yükte 75-77 derecelere kadar çıkıyor sıcaklık takıntısı olan varsa soğutması iyi olan modele bakmasını tavsiye ederim.

Geri
Yukarı