Satıldı Sapphire Pulse RX 580 8 GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Sapphire Pulse RX 580 8 GB ekran kartımı yeni kart aldığım için satışa çıkarıyorum. Şuan sistemime takılı ve kullanıyorum. Hızlı satılması için fiyatını uygun yazıyorum, kesinlikle fiyat son 1000 TL'dir. Ciddi alıcılar iletişim bilgilerini bıraksın geri dönüş sağlarım. Kutusu ve kutu içeriği her şeyi tamdır. Garantisi 2020 Ocak ayında doldu. Kart ilk alındığı günden beri bakım yapılmadı almak isteyen kişi termal macununu yenilerse iyi olur. Kesinlikle sıkıntısı yoktur. İstediğiniz testleri gönderebilirim.
Not: Mining vs. işlerde kullanılmamıştır, sadece az miktarda oyun oynanmıştır.
Ankara içi elden veya ödeme sonrası kargo şeklinde gönderebilirim. (Kargo alıcıya aittir.)
[email protected]

Dosya Ekleri

• dfsgdfshsRHGSDFH.jpeg
    dfsgdfshsRHGSDFH.jpeg
    165,1 KB · Görüntüleme: 164
  • gfdhfgdjhtadgjgfdh.jpeg
    gfdhfgdjhtadgjgfdh.jpeg
    164,2 KB · Görüntüleme: 155
  • sdfh43ydrhfdghftdghfdgh.jpeg
    sdfh43ydrhfdghftdghfdgh.jpeg
    173,3 KB · Görüntüleme: 190
Son düzenleme:
Neden sadece ekran kartı insanların aklında soru işareti kalmasın diye soruyorum.

Neden sadece ekran kartı insanların aklında soru işareti kalmasın diye soruyorum.
Sadece ekran kartını değiştirdiği için? Diğer donanımlar yeterli ise yeni ekran kartı alınca diğer donanımları değiştirmene gerek yok.

Sadece ekran kartını değiştirdiği için? Diğer donanımlar yeterli ise yeni ekran kartı alınca diğer donanımları değiştirmene gerek yok.
Ben onu anlıyorum ama satın almayı düşünenler ya kartı bozulduysa diye düşünebilir adam açıklamamış o yüzden yazdım.

Ben onu anlıyorum ama satın almayı düşünenler ya kartı bozulduysa diye düşünebilir adam açıklamamış o yüzden yazdım.
İndirimden RX 5600 XT aldım yani daha üst modele geçtiğim için satışa çıkarıyorum. Aslında konuda belirtmiştim. İnanmayanlar için fotoğraf göndereyim ürün dün geldi;
sdefhfgdhfgdhfgd.jpeg
45whfgbdrfthgfhfg.jpeg
Ayrıca kartın testleri mevcut.

Konuyla alakasız lakin RX 5600XT Thicc III Ultradan'dan memnun musunuz?

En fazla kaç dereceye çıkıyor oyun içinde?

Konuyla alakasız lakin RX 5600XT Thicc III Ultradan'dan memnun musunuz?

En fazla kaç dereceye çıkıyor oyun içinde?
Kart baya güçlü kartı zorlayacak oyun bulamadım. Oyunlarda 55-65 arası Furmak testinde 68 gördüm en fazla. Gayet sessiz ve serin çalışıyor.
Kartı sistemden sökmeden önce oyun testi videolarını çektim bugün ilkini yüklüyorum. Daha bir çok testi mevcut montajını yaptıkça her gün yükleyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartı satıldı..

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı