Elektronik Sapphire Pulse RX 7600 - 6999 TL

"İlk versiyonunu hesaplayarak söylüyor beta hallerini."

Boşuna her önüne gelen foruma yazmasın diye demedim, iki cümleden donanım bilgisini belli etti...

Bundan daha acısı diğer sitelere bakmak aklına dahi gelmiyor...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Git oyun testlerini izle bitti.

"ilk versiyonunu hesaplayarak söylüyor beta hallerini."

Boşuna her önüne gelen foruma yazmasın diye demedim, iki cümleden donanım bilgisini belli etti...

Bundan daha acısı diğer sitelere bakmak aklına dahi gelmiyor...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Attığınnız sitelere göre rtx 4070 rx6800xtden daha güçlü.

Oyun testlerini atıyorum zaten tüm sitelerde 15 oyun ortalamasında 7600, 3060 ti %10-15 geride.

Ah şu çocukların herşeyi bilirim sanması...

Denk kartlar.Ara ara biri birini geçiyor.Dediğin gibi fark yok.fsr3 ile birlikte rx7600 daha iyi olacak.

Denk kartlar.Ara ara biri birini geçiyor.Dediğin gibi fark yok.fsr3 ile birlikte rx7600 daha iyi olacak.
Hahaha yine yanılmadım böyle fake yapan bir youtube kanalı atacağını tahmin etmiştim.

Bilgin olsun ve öğren bu tarz kanallarda donanım vs. yok, fake bu ekranı ikiye ayırarak yapılan testler.

Yaşı küçük arkadaşlar ne yazık ki sadece hit almak üzerine kurulu elinde donanım olmayan böyle youtube kanallarının tuzağına düşüyor.

Böyle elinde kart olan gerçek inceleme sitelerine bakacaksın. Tabi muhtemelen TPU'nun sektörde yaşı senin yaşından bile yüksek ve siz youtube Z kuşağı olduğunuz için tpu, guru3d vs. gibi sitelerden bir habersiniz.

Hahaha yine yanılmadım böyle fake yapan bir youtube kanalı atacağını tahmin etmiştim.

Bilgin olsun ve öğren bu tarz kanallarda donanım vs. yok, fake bu ekranı ikiye ayırarak yapılan testler.

Yaşı küçük arkadaşlar ne yazık ki böyle youtube kanallarının tuzağına düşüyor.

Böyle elinde kart olan gerçek inceleme sitelerine bakacaksın. Tabi muhtemelen TPU'nun yaşı sektörde senden yüksek ve youtube Z kuşağı olduğunuz için, tpu guru3d vs. gibi sitelerden bir habersiniz.
Bla bla bla...

Yaşı küçük arkadaşlar ne yazık ki sadece hit almak üzerine kurulu elinde donanım olmayan böyle youtube kanallarının tuzağına düşüyor.

Böyle elinde kart olan gerçek inceleme sitelerine bakacaksın. Tabi muhtemelen TPU'nun sektörde yaşı senin yaşından bile yüksek ve siz youtube Z kuşağı olduğunuz için tpu, guru3d vs. gibi sitelerden bir habersiniz.
PC hocasının yaptığı rx7600 testlerinede bak istersen.Fake imiş.

Yeni çıkacak oyunlarda 1080p oyunculuk için 8 GB yetiyor mu?
1080p için 8 GB VRAM yeterli olur ama 2K için yetmez. İllaki detayları kısmak gerekir. Resimde gördüldüğü gibi Forza Horizon 5 gibi bir oyunda 2K Full detay 8 GB VRAM doluyor. Test ettiğim krat modeli RX 6600 XT.
1685204769067.png

Yeni konular

Geri
Yukarı