Sapphire Pulse RX590 8GB vs Sapphire Nitro + Rx590 8GB

Çağrı Öğüt

Centipat
Kendim baktım pek bir şey bulamadım. Bazıları sadece soğutma farkı var dediler. 500W PSU kullanmayı düşünüyorum. Sizce fark var mı? O kadar ve maksimim Sapphire Pulse RX590 ile kaç derece görürüm ve hangi kart daha iyi? Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS farkı olmaz, sadece soğutma farkı olur. Sapphire Nitro+ almanız daha iyi olur. Güç kaynağı olarak 550W veya 600W almanız daha iyi olur, RX 590 çok güç tüketiyor.

Nitro kullanıyorum oyunlarda en fazla 60 dereceyi gördüm. Pulse ile arasında bayağı bi soğutma farkı var diyorlar zaten.
Sence Pulseyle kaç derece görürüm en fazla pubgde falan 75 dereceyi geçmesin yeter. Şuanlık önceliğim bu
FPS farkı olmaz, sadece soğutma farkı olur. Sapphire Nitro+ almanız daha iyi olur. Güç kaynağı olarak 550W veya 600W almanız daha iyi olur, RX 590 çok güç tüketiyor.
Sitede maximum 500W PSU var sence çok sorun olur mu ? Nitroda sorun olmamıştı bi videoda izlemiştim

Sence Pulseyle kaç derece görürüm en fazla pubgde falan 75 dereceyi geçmesin yeter. Şuanlık önceliğim bu

Sitede maximum 500W PSU var sence çok sorun olur mu ? Nitroda sorun olmamıştı bi videoda izlemiştim
75 dereceyi geçeceğini sanmıyorum tabi biraz oda sıcaklığına ve şartlarına da bağlı. Ayrıca 600W PSU daha mantıklı olur gibi.

Yaratmaz hocam. Markasını da öğrenebilir miyim?
Alacağım sistem bu Gamepower 500W PSU'su var
Alacağım sistem bu Gamepower 500W PSU'su var
Ve ayrıca İncehesabın desteğine yazıncada olumsuz dönüş aldım upgradelemek için

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı