Sapphire R9 280 DUAL-X Nasıldır ?

Arkadaşlar yeni bir sistem toplayacağım belki sosyalde görmüşsünüzdür konumu. Sorum şu bu kartı alacağım ve oyun testlerini merak ediyorum. İyi bir ekran kartı mıdır ? Hangi oyunları hangi ayarlarda rahatça oynatır ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada @MF @THE_MILLER @YKTYN sizleri çevrim içi gördüm ve etiketliyeyim dedim. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

@MF ve @THE_MILLER Ah keşke bütçe olsa ama bütçe yok max. 2000 TL'ye bunu toplayabiliyorum.
system.png

Piyasadaki tüm oyunları 1080p de oynatacak bir kart. Bazı oyunlarda medium high oynamanız gerekebilir. Soğutma konusunda pek bir bilgim yok ama www.vatanbilgisayar.com: R9 280 Gaming 3G GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar daha iyi bir seçim olabilir. :)

Gerçi evet topladığım sistemde 34 TL'lik bir fark oluyor. O 34 TL'ye Sapphire yerine MSI alınabilir. Teşekkürler Jumper :)

Dvd yazıcıyı ve 4gb ramı sonradan almayı düşünürsen 150 tl daha artar bu şekilde r9 285 alabilirsin..

@MF ve @THE_MILLER Ah keşke bütçe olsa ama bütçe yok max. 2000 TL'ye bunu toplayabiliyorum. Eki Görüntüle 47032

Gerçi evet topladığım sistemde 34 TL'lik bir fark oluyor. O 34 TL'ye Sapphire yerine MSI alınabilir. Teşekkürler Jumper :)

Rica ederim.
:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı