Satılık Sapphire R9 280X - İ5 2500K - Asus Z77-A Komple Sistem 14

N0vaBetrayel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Almanya / Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistem üniversiteye gideceğim için satılık. Performans olarak fazlasıyla yeterli geldi bu zamana kadar.

Genel olarak Battlefield BC2-3-4 ve GTA 5 oynadım. Isınma sorunu kesinlikle yok.
Yük altında ekran kartı 65-70 derece, işlemci ise genel olarak oyundan oyuna 55-70 arası değişiyor.
Elimde CM412 fan mevcut işlemciye çok hafif O.C yaptım 4.0'da kullandım biraz onun dışında hiç bir bileşende elle O.C yok.

Battlefield oyunlarında 1080P Low ayarlarda genel olarak 120-200+ FPS.
Ultra ayarlarda oyundan oyuna 65-90 FPS civarlarında.
GTA 5 Advanced Grafik ayarı kapalı geri kalan çoğu ayar Very High-High 35-60 civarında FPS.

Sapphire R9 280X Vapor X 3GB
i5 2500K 3.3/3.7GHZ Stok Soğutuculu
Asus Z77-A 2400MHZ (O.C)
4GB Kingston 1600MHZ 1.5V Ram
Zalman 500W LX Tek Kanal 444W
Deep Cool Tesseract BF ATX Kasa

Resim için 0 541 247 26 29 ulaşabilirsiniz WhatsApp'dan.

İstanbul/Avcılar'dayım elden teslim etme olanagi mevcut.

Fiyat: 1450 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat güzel ama keşke 8 GB ram ile kullansaymışsınız.

Fiyat güzel ama keşke 8 GB ram ile kullansaymışsınız.

8GB ram ile kullandim zaten. Sistem topladigimda butce ayiramadigim bi parca olursa tanidigim birinden emanet gibi aliyorum. :D

8GB Rami geri vermek durumunda kaldim. 4GB ekledim bunun ustune ki ordanda fiyati kirdim zaten.

Hayırlı satışlar. Not aldım. :) Aklımda.

Kendisi güvenilir biri değildir. Önceden anakart satışı yapıyordu bende almak için mesaj atmıştım anlaştık ortak nokta ayarladık buluşmak için ben yola çıktığımda herşey normaldi buluşma noktasına geldiğimde aradığımda ulaşılamıyordu whatsapp baktığımda beni engellemişti ona göre dikkatli olun derim

Hocam senle ne zaman anlaştım niye gelmedim, gelemedim hatırlamıyorum.

Ben MSI G43-970A Anakart ilanı açmıştım forumda sanırım onu diyorsunuz.
Anakart forum dışına satıldı baya oluyor.

Satmadan önce çok kişiyle görüştüm fiyatı uygun yazdığımdan dolayı, son olarak Let Go üzerinden biriyle anlaşmıştım ürünü teslim etmeden önce bi arkadaşın sistemine taktım denemek için ama görüntü alamadık. Benim başımdan kaynar sular döküldü açıkcası biriyle anlaşmışım anakart görüntü vermiyor, bende aldım garantiye gönderdim direk o süre zarfındada kimseyle anlaşmadım.

Sonrasında 3 hafta gibi bir sürede servis sorunu çözdü ürün bana geldi ve ben gelir gelmez sattım. Güvenilmez demeniz terbiyesizliktir!

Garanti kağıdı;

111.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı