Satılık Sapphire Radeon HD 7850 2 GB OC

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Model yükseltmek istediğimden satıyorum. Bakımları aksatılmadan yapıldı.
4.5 dakikalık kısa bir OCCT testi yaptım. 2 uygulama da farklı sıcaklık gösteriyor, onu anlamadım fakat sonuçlar böyle:
1614258398972.png

Diğer kişiler gibi "Kız gibi bakılmıştır, hiç stres testine girmedi bile." falan demeyeceğim. Karta OC yapıp Cyberpunk bile oynadım. Hiçbir sorun çıkarmadı. Cyberpunk oynarken kart 51 dereceyi geçmedi.

Kart Sapphire OC modelidir.

İstanbul Gaziosmanpaşa ve Küçükköy meydan içinde elden teslim edebilirim.

İstediğim fiyat: 600 TL. Pazarlık olabilir ama ölücülük yapmayalım, kart yükseltmek istiyorum.

GTX 750 Ti'a 900 TL istiyorlar. Eski piyasa olsa çok daha ucuz yazardım.

IMG-20210220-WA0007.jpg

@RamizKaraeski17 Hocam, komik olan nedir?

Hocam GittiGidiyor'a falan ilan verin. Benim de ilanım var burada ve haha atıp geçenler var, nedendir bilinmez. GittiGidiyor'a ilan verdim 2 - 3 gün önce, bugün kargoladım birine. Tavsiye ederim size de.

Hocam GittiGidiyor'a falan ilan verin. Benim de ilanım var burada ve haha atıp geçenler var, nedendir bilinmez. GittiGidiyor'a ilan verdim 2 - 3 gün önce bugün kargoladım birine. Tavsiye ederim size de.
Kullanıcıları teker teker raportlayacak bir yer var mı? Ben adama "fiyat çok yüksek" dedim diye yasaklanmıştım. Bu arkadaşlar hahaha atıyorlar.

Kullanıcıları teker teker raportlayacak bir yer var mı? Ben adama "fiyat çok yüksek" dedim diye yasaklanmıştım. Bu arkadaşlar hahaha atıyorlar.

Emoji atmak raporlama sebebi değil. Bende sürekli ceza yiyorum ikinci elde. Sözde satışı baltalıyorum :) Halbuki değerini yazıyorum.

Bu kart o kadar güçlü mü?
O kadar güçlü değil. Oyunu "oynatıyor" ama akıcı bir deneyim vermez Cyberpunk oynarken. Ben OC yaptığımda oyun 25-30 FPS idi. LoL, GTA V veya CS:GO için yeter de artar. Sıcaklık nasıl 51 dereceyi geçmedi ben de bilmiyorum fakat ciddi ciddi geçmedi.

Model yükseltmek istediğimden satıyorum. Bakımları aksatılmadan yapıldı.
4.5 dakikalık kısa bir OCCT testi yaptım. 2 uygulama da farklı sıcaklık gösteriyor, onu anlamadım fakat sonuçlar böyle:
Eki Görüntüle 895632

Diğer kişiler gibi "Kız gibi bakılmıştır, hiç stres testine girmedi bile." falan demeyeceğim. Karta OC yapıp Cyberpunk bile oynadım. Hiçbir sorun çıkarmadı. Cyberpunk oynarken kart 51 dereceyi geçmedi.

Kart Sapphire OC modelidir.

İstanbul Gaziosmanpaşa ve Küçükköy meydan içinde elden teslim edebilirim.

İstediğim fiyat: 600 TL. Pazarlık olabilir ama ölücülük yapmayalım, kart yükseltmek istiyorum.

GTX 750 Ti'a 900 TL istiyorlar. Eski piyasa olsa çok daha ucuz yazardım.

Eki Görüntüle 895639
@RamizKaraeski17 Hocam, komik olan nedir?

Başka parça ile takas olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı