Sapphire RX 470 Coil Whine Sorunu

Berkay Kalkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Üsküdar/Çengelköy
Merhabalar. Ekran kartı yüksek FPS değerlerinde CW yapıyor. Örneğin ETS2 oyununda menüde ciddi bir cızırtı sesi var. Oyuna girince sorun yok. Aynı şekilde CS:GO ana menüde FPS sınırını kaldırınca cızırtı sesi yapıyor. Ekran kartını Vatan'dan aldım. Daha önce bu sorunu yaşayan birçok kişi iade etmiş. İade şansım var mıdır?

Bende yeni değişmiş biri olarak söylemek istiyorum öncelikle garantiye gönderiyorsun 10-15 gün arasında sonuç belli oluyor.Sonuca göre iade-değişim oluyor

Bende yeni değişmiş biri olarak söylemek istiyorum öncelikle garantiye gönderiyorsun 10-15 gün arasında sonuç belli oluyor.Sonuca göre iade-değişim oluyor
Aynı model ekran kartını mı değiştiniz? Değişim konusunda bir sıkıntı çıkardılar mı? Garantiye yollamada hangi yolları izlediniz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende ets2 menüde aynı sıkıntıyı yaşıyorum bayağı ses çıkıyor ama menüde birşey olmadığı için +450 fps alıyorum o zaman sapıtıyor sesler. Cs go da daha az bi ses çıkıyor kulaklık falan taktığım için fazla duymuyorum garantiye göndermekle uğraşmadım, ets 2 için fps sabitleyebilirsin

Geri
Yukarı