Sapphire RX 5700 XT ile Sharkoon SHP650 V2 pin girişleri uyumlu mudur?

Alperenae

Hectopat
Sapphire RX 5700 XT ile sharkoon shP650 V2 650W 80+ pin girişleri uyumlu mudur? PSU hakkında bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim. Ayrıca PSU önerilerine açığım, bütçe 300 400 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçede bu PSU'yu almanız çok daha iyi bir tercih olacaktır.
Aralarında ki teknik fark çok mudur? 150 TL gibi fark var ve fark çok mühim değilse düşük fiyatlı olanı almayı düşünüyorum. Bilginiz dahilinde aydınlatır mısınız?
Uyumludur. 300-400 bandında alınabilecek en mantıklı güç kaynağı bu. 450 TL civarına çıkabilirseniz daha iyi seçenekler var.
Örnek verebilir misiniz? Benim için sessiz çalışması ve Coil Whine durumunun olmaması en önemli etken.

Aralarında ki teknik fark çok mudur? 150 TL gibi fark var ve fark çok mühim değilse düşük fiyatlı olanı almayı düşünüyorum. Bilginiz dahilinde aydınlatır mısınız?

Örnek verebilir misiniz? Benim için sessiz çalışması ve Coil Whine durumunun olmaması en önemli etken.
150 lira farkını sonuna kadar hak eder. Bence de Gold versiyonunu almanız tavsiyem olacaktır.

Ses durumundan ötürü mü performans durumundan ötürü mü?
Ses zaten ilk kullanım da hepsi sessiz, mesele ne kadar o sessizliği koruyabileceği. Performans açısından Gold versiyon çok daha kaliteli. 150 liradan daha fazla kaliteli en azından.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı