Sapphire RX 580 Nitro Valorant'ta buğulanma

GokhanTRGT

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,

Ben ikinci el sahibinden Param Güvende ile 2000 TL'ye Sapphire RX 580 8 GB Nitro modelini aldım büyük ihtimal minnigli kart :) monitörümüde yeni aldım 200Hz Casper Excalibur ilk testimi Valorant oyunu ile yaptım ama bir anormallik olduğunu gördüm videodada belirttim oyunda buğulanma var ve sanki 30Hz'den oynuyormuş.
Gibi hissiyat veriyor Valorant ayarlarından ekran seçimine baktım başka alakasız bir model yazıyor monitörüde tanımamış sanki şimdi sorun.
Ekran kartındamı yoksa monitör ile ilgilimi anlayamadım başka oyun indirip deneyeceğim çözüme ulaşırsa sevinirim yoksa iade edeceğim.

Video:
VEED - 20221130_174643.mp4

Sahte olabilir. Mining için modlu bios içeriyor olabilir. Çipin/çiplerin biri/çoğu arızalı olabilir.
Arkadaşların dediği gibi önce bir GPU-Z görüntüsü paylaşın.

buyrun

%10 payı monitörü nereden aldığını ya da ayarlarını kurcalayıp kurcalamadığını tarzı bilinmeyenleri bilmediğim için pay olarak bıraktım :)
GPU-Z programı ile ekran kartınıza bakın sahte olma olasılığı var.
1669821725521.png

ben İPS PANELDEN VA PANELE GEÇTİM ACABA OMU GÖZÜME KÖTÜ GELDİ ANALAMADIM AMA 30HZ GİBİ YA

1669822896650.png

burda neden monitörümün adı yazmıyor farklı birşey yazıyor anlamadım bence bundan kaynaklı

Son düzenleme:
Sadece oyunlarda mı oluyor?
tek oyun denedim gece başka oyun indireceğim onlada deneyecem daha önce bu modeli kullanbdım böyle birşey yoktu eğer yine aynı olursa iade edecem ekran değişimi yaptım bide ondna olabilirmiya İPS panelden va geçtim ve evet masa üstünde çok iyi akıcı hiç bir sorun yok

Geri
Yukarı