Sapphire RX 580 WattMan Sorunu

Ficus

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sapphire RX 580 ekran kartım var. Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Ancak son 2-3 haftadır WattMan problemiyle karşı karşıyayım. Özellikle 2 gündür çok oluyor. Oyuna girdiğim gibi ekran gidiyor. Ekran kartına yük gidince oluyor. Yardımcı olabilir misiniz? Eski sürüm driver indirdim. En yenisini indirdim. Format attım. İnternette bulabildiğim her şeyi yaptım.

Tam modeller nedir?

Kusuruma bakmayın xigmatek psu yu yanlış yazmışım 600 değil 650w olacak. Bu kasamla birlikte aldığım psu. Ayrı olarak link bulamadım.

Benim bahsettiğim hatada ekran gider, fanlar ve ışıklar çalışmaya devam eder. Ama aynı zamanda klavye fare de gider. Eğer dediğim hatayı alıyorsanız 1909'a dönmenizi öneririm.

Farklı bir hatadan bahsediyorsak bu konuda daha bilgili bir arkadaşın yardımcı olması gerek maalesef.

Benim bahsettiğim hatada ekran gider, fanlar ve ışıklar çalışmaya devam eder. Ama aynı zamanda klavye fare de gider. Eğer dediğim hatayı alıyorsanız 1909'a dönmenizi öneririm.

Farklı bir hatadan bahsediyorsak bu konuda daha bilgili bir arkadaşın yardımcı olması gerek maalesef.
Teşekkür ederim dediğinizi deneyeceğim.

Geri
Yukarı