Elektronik Sapphire RX 6700 Pulse 6749TL

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ürünün model kodu: 11321-02-20G

6 ay peşin fiyatına taksit imkanı var, değerlendirilebilir.
Ben bilgisayar aldıktan sonra oluyor bu indirimlerin hepsi.

ben de düşünüyorum en son 2019'da 1070 almıştım. hep assetto olmuyor biraz da competizione, rrre, automobilista 2 falan derken önünde sonunda kart lazım oluyor. ne dersiniz alınır mı pek yorum gelmemiş? bundan önce baktığım 6650xt'ydi neredeyse alıyordum 6400'e.

Bu kartı kullanıyorum. Allah'tan fan çalışmıyor :). Çalıştığı an çok tatlı bir harlama sesi oluyor :).
Performans olarak gayet iyi. BF1'de bolca oyundan atıyor :) Bol bol wattman alıyorum.
Ama yani Wattman alınca ölmüyorsunuz. Sadece bir notification veriyor. Hiç bir sıkıntısı sorunu yok.
Tüm donanımım sorunsuz. X570s, R95900X, 32GB Corsair 3600Mhz ram.

ben de düşünüyorum en son 2019'da 1070 almıştım. hep assetto olmuyor biraz da competizione, rrre, automobilista 2 falan derken önünde sonunda kart lazım oluyor. ne dersiniz alınır mı pek yorum gelmemiş? bundan önce baktığım 6650xt'ydi neredeyse alıyordum 6400'e.
Aldınız mı hocam ?

Bu kartı kullanıyorum. Allah'tan fan çalışmıyor :). Çalıştığı an çok tatlı bir harlama sesi oluyor :).
Performans olarak gayet iyi. BF1'de bolca oyundan atıyor :) Bol bol wattman alıyorum.
Ama yani Wattman alınca ölmüyorsunuz. Sadece bir notification veriyor. Hiç bir sıkıntısı sorunu yok.
Tüm donanımım sorunsuz. X570s, R95900X, 32GB Corsair 3600Mhz ram.
Bende XFX modeli var bu kartın 5-6 ay oldu alalı 1 kere wattman aldım ondada elektrik gidip geldi diye aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Fani da çok sessiz çalışıyor 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı