Sapphire RX 6700 XT Nitro+ 11.637 TL ve RX 6600 XT Nitro+ 7.282 TL

Hocam kartlarının genelde müşteri tarafından olumsuz yorum aldığını biliyoruz Sapphire'in ve benzetme yaptım o cümlede ayrıca teknoloji bildiğimiz gibi şans işi bakarsın canavar gibi kart gelir yıllarca götürür bakarsın ilk 5 ayda ses etmeye başlar.

Hocam kartlarının genelde müşteri tarafından olumsuz yorum aldığını biliyoruz Sapphire'in ve benzetme yaptım o cümlede ayrıca teknoloji bildiğimiz gibi şans işi bakarsın canavar gibi kart gelir yıllarca götürür bakarsın ilk 5 ayda ses etmeye başlar.
El yapımı değil bu kartlar. Hepsi birbirinin aynısı. Milyonda bir olan sorunları genelleme yapmak saçma. Bir de bana o genelde müşteri tarafından yapılan olumsuz yorumları gösterir misin?

El yapımı değil bu kartlar. Hepsi birbirinin aynısı. Milyonda bir olan sorunları genelleme yapmak saçma. Bir de bana o genelde müşteri tarafından yapılan olumsuz yorumları gösterir misin?

Hocam Recep Baltaş söylüyor diye söylüyor diyebilirsiniz ama Reddit'te birçok sorun yaşayan arkadaş gördüm.

Hocam Recep Baltaş söylüyor diye söylüyor diyebilirsiniz ama Reddit'te birçok sorun yaşayan arkadaş gördüm.
Recep Baltaş bunu bugün demedi ama, diyeli yıllar oldu. R ve HD serisi kartları kötü olabilir ama RX serisi kartları F/P olarak gayet iyi kartlar.

Sapphire önermemesi mantıklı nasıl bir MC piyasada uzun süre olması onu iyi rap yapan birisi yapmıyorsa Sapphire içinde aynı mantık ne kadardır piyasada olursan ol iyi ürün üretemiyorsan bir şey vardır.

Bunu tam ters çevirerek söylemen lazım. Sapphire nasıl piyasada eskiden sorunlu ürün yapmışsa bu onu devamlı öyle ürün üretecek bir firma haline getirmez. Linus, Games Nexus, Hardware Unboxed son iki jenerasyonda Sapphire ile ilgili olumsuz yorumda bulunmuyor hatta kartlarını testlerde, incelemelerde kullanıyorsa sorunlu demek için elle tutulur testler ve veriler sunman lazım. RMA oranlarında bile Sapphire iyi bir konumda yüzde bazında.

Reddit'te diğer markaları hiç arattın mı? Adam çıkıyor "Sapphire, Reddit, problem" anahtarlarını arıyor sonra çıkan linkleri bombalıyor. İşin garip yanı o Sapphire kısmını MSI, ASUS, Powecolor, Asrock, Gigabyte olarak değiştirdiğin zaman da aynı sonuçlara ulaşıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı