Sapphire RX 6700 XT Nitro+ 11.637 TL ve RX 6600 XT Nitro+ 7.282 TL

Recep Baltaş bunu bugün demedi ama, diyeli yıllar oldu. R ve HD serisi kartları kötü olabilir ama RX serisi kartları F/P olarak gayet iyi kartlar.

Doğru diyorsunuz ama sanırım zamanında marka adı lekelenmesi insanı ikileme düşürüyor ben şahsen varsa ASUS MSI'ya da Gigabyte tercih ederim ama siz daha iyi diyorsanız doğrudur.

@kino evet INNO3D ve palit kartlara merak salmıştım arattım sorun yaşayan olmuş yaşamayan da olmuş o yüzden sanırım fazla kasmaya gerek yok çünkü hangisi fiyatı uygun ve sunduğu fazla ise onu tercih etmek gerekiyor.

Doğru diyorsunuz ama sanırım zamanında marka adı lekelenmesi insanı ikileme düşürüyor ben şahsen varsa ASUS MSI'ya da Gigabyte tercih ederim ama siz daha iyi diyorsanız doğrudur.
Harcayacak param bol ve aynı performansa marka takıntısı yüzünden binlerce lira fazla verecek kadar sıkıntılıyım diyorsan sen bilirsin. Para benim değil sonuçta.

Harcayacak param bol ve aynı performansa marka takıntısı yüzünden binlerce lira fazla verecek kadar sıkıntılıyım diyorsan sen bilirsin. Para benim değil sonuçta.

O kadar da değil hocam :D o kadar marka takıntılı biri değilim ama dediğim gibi benim gözümde daha iyiler ama bu kartta iyi olabilir kötü diyemem kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı