Sapphire RX 6700 XT Nitro+ alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NeverGive Up

Hectopat
Merhaba Amazon Japonya'da Sapphire RX 6700 XT Nitro+ 14.830 TL sizce alınır mı yoksa bekleyip RTX 3070 mi almak mı daha iyi? Malum doların işi beli olmuyor bazen çıkıyor bazen düşüyor. Bu fiyata alınır mı Türkiye fiyatı 18.500 TL yoksa pahalı mı? Tavsiyenizi bekliyorum.

Screenshot_20220103-224153.jpg

Dün Sinerji'de 17 bin TL'den satılıyordu.

Merhaba Amazon Japonya'da Sapphire RX 6700 XT Nitro+ 14.830 TL sizce alınır mı yoksa bekleyip RTX 3070 mi almak mı daha iyi? Malum doların işi beli olmuyor bazen çıkıyor bazen düşüyor. Bu fiyata alınır mı Türkiye fiyatı 18.500 TL yoksa pahalı mı? Tavsiyenizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 1260399
Durum varsa alınabilir. Veya alternatif bekleyebilirsiniz. Zaten piyasada ara bir fiyat ve kart tok sanırım ara ara bakıyorum. Orta sınıf fiyat ve kart seçenek olarak gözükmemekte sipariş sayfalarında. Ancak pahalı mı derseniz neye göre? Biliyorsunuz ki günümüzde artık alabilecek durumdaysanız alın derim. Çünkü yarın bu fiyatların düşme olasılığı pek yok gibi gözükmekte. Hadi düşse bile çok uçuk bir rakamlara inmez fiyatlar. (Son olarak bu fiyatlarla edebilecek bir kart mı, bence değil. Fiyatın yarısı eder.)

Durum varsa alınabilir. Veya alternayif bekleyebilirsiniz. Ancak pahalı mı derseniz neye göre? Biliyorsunuz ki günümüzde artık alabilecek durumdaysanız alın derim. Çünkü yarın bu fiyatların düşme olasılığı pek yok gibi gözükmekte. Hadi düşse bile çok uçuk bir rakamlara inmez fiyatlar.

Alma gücüm var bu fiyat iyi mi sizce.

Oyun oynamak için mi alacaksınız ? Hangi çözünürlüğü tercih edeceksiniz ? RTX 3070 8 GB VRAM ile tercih edilmemeli diye düşünüyorum.

Bu modeli genelde tutuyorlar ancak benim Sapphire markasına karşı biraz önyargım var. Sizde yoksa alınır.

Bir de aynı fiyata 3070 varsa 3070 alırdım ben.

Fiyatı yüksek 24 aralık gibi jp yeni 0.094 iken şuan 0.12 biraz daha beklenirse daha iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı