Sapphire RX 6800 yerine ASUS TUF RX 6800 alınır mı?

Cantrepreneur

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Coil whine sorunu yüzünden Sapphire RX 6800 ekran kartımı değiştirmek istiyordum ancak pek de olumlu sonuç alabilecek gibi değilim. Henüz 14 gün dolmadan bu kartı iade edip yerine bu modeli almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır aynı sorunu yaşar mıyım?

Sapphire Nitro+ mıydı sendeki? Nitro+'ysa deymez.

Aynı kartı kullanıyorum tuf model. Coil whine aslında bir sorun değil, yani performansı veya ömrü etkileyen bir durum yok sadece ses. Bu Nvidia kartlarda da olabilir başka modellerde de. Fakat tuf için söylemem gereken şey, soğutması gayet iyi. Alabilirsiniz.

Sapphire Nitro+ mıydı sendeki? Nitro+'ysa deymez.

Benimki bu model hocam.
Bunu kimse bilemez CW tamamen şans işi. En üst seviye ekran kartında bile karşına çıkabilir. Tam tersi markanın en dandik bileşenler kullandığı en alt seviye ürününde olmayabilir.
Hocam belki daha iyi bi versiyon olursa yapmaz diye düşünüyorum içten içe.

Şansınızı deneyin.
Fiyat farkı yoksa bir zararınız yok.
Elimdekini 11.500TL'e almıştım ASUS olan 14.100TL.

Aynı kartı kullanıyorum tuf model. Coil whine aslında bir sorun değil, yani performansı veya ömrü etkileyen bir durum yok sadece ses. Bu Nvidia kartlarda da olabilir başka modellerde de. Fakat tuf için söylemem gereken şey, soğutması gayet iyi. Alabilirsiniz.
Ses beni aşırı rahatsız ediyor. Coil whine problemi var mı sizde de?

Benimki bu model hocam.

ASUS'a o kadar para verilmez ben o paraya TUF 6900XT aldım.

Benimki bu model hocam.

Bende yok hocam. Dediğim gibi illa farklı bir model istiyorsanız tufu tavsiye ederim 6800 modellerinde en iyilerinden. Ama çok fiyat farkı var ise aynı karta bu kadar fazla fiyat farkı vermeyin derim aynısıyla değişim yapın.

Geri
Yukarı