Sapphire RX 6900 XT Nitro+SE 14 Bin TL'ye alınır mı?

Ayrıca yüksek voltajdan sistem patlarsa sorumlusu sizsiniz
Yüksek voltaj’dan patlaması ile psu’nun watt değerinin alakası yok, voltaj ne alaka şuan? Normalde güç yetmezse sistem kendini kapatır, patlamaz.

Bak kanka RTX 3090 denginde "dünyanın en güçlü" ekran kartı adam bir ekran kartı 14'k basıyorsa 1 K'da PSU'ya bassın ne olmuş dünyanın sonu mu?
14K zaten adamın bütçesini zorluyormuş ekstradan 1000 lira masraf neden yapsın, bir de eski PSU’yu satmakla uğraşacak.

Yüksek Voltaj'dan patlaması ile PSU'nun Watt değerinin alakası yok voltaj ne alaka şu an? Normalde güç yetmezse sistem kendini kapatır, patlamaz.

14K zaten adamın bütçesini zorluyormuş ekstradan 1000 lira masraf neden yapsın, bir de eski PSU'yu satmakla uğraşacak.

Savaştan çekiliyorum :(

Şu PSU muhabettini herkes çok abartıyor ya :D
ekran kartının kas gücüne bakarak gözünüzde büyütüyorsunuz çok fazla PSU lazım diyor herkes. Neyse sen doğrusunu öğren yeterli :)

Bende geçen gün kasamda 1660 Super söktüm RX 570 taktım malum şartlar beni zorladı. (taksit ile almıştım ödeyemiyordum aga be)

Bende geçen gün kasamda 1660 Super söktüm RX 570 taktım malum şartlar beni zorladı. (taksit ile almıştım ödeyemiyordum aga be)
Ayda ne kadar taksit ödemeniz gerekiyordu bilmiyorum ama 400 lira falansa keşke 1660 Super ile mining yaparak ödeseydiniz kartı satmak yerine. Bende 6900 xt ile mining yapıyorum 7 aydır toplamda 8000 lira civarı bırakmıştır tahminen, bayağı güzel iş.

@331494 Keşke raporlayan kişi doğrusunu yazsa da bilgilensek. Ben de merak ettim "Yanlış bilgi" olarak işaretlenme sebebini. Açıklansa daha iyi olurdu sanki.

@331494 Keşke raporlayan kişi doğrusunu yazsa da bilgilensek. Ben de merak ettim "Yanlış bilgi" olarak işaretlenme sebebini. Açıklansa daha iyi olurdu sanki.
Hayır yani görünen köy de klavuz istemez. Şu fanboyluk yüzünden bir sürü insan yanlış bilgileniyor. Ben bu foruma 2 yıl kadar önce üye oldum ve fanboylar yüzünden bir çok kez yanlış yönlendirildim. Üzülüyorum gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı