Sapphire RX570 Pulse GDDR5 4 GB 256 Bit kaça satılır?

penguerde

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben bu ekran kartına sahibim ve kronik sıkıntılar çekiyorum. Mesela OC yapmadığım halde fabrika çıkış ayarlı kartım kendi kendine siyah ekran veriyor. Yani bu elimdeki kart aldığımda böyleydi ve aldığım günden beri hiçbir oynama yapmadığım halde kronik sıkıntılara sahip. Şimdi ilk önce bu kart kaça gider? 2. olarak da bu kartı satarken bozuk diyerek mi satmalıyım, sağlam deyip mi satmalıyım yoksa hiçbir şey demeden normal olarak mı satmalıyım?
Bir de şu anda ekran kartımın garantisi sürüyor fakat yakın bir zamanda bitecek. Ben şimdi bu kartı sattığım zaman alan kişi garanti bitim tarihine gelmeden önce nasıl yararlanacak garantiden? Fatura işleri vs. ayrıntılarından da bahsederseniz sevinirim.

Keşke aldığın gün iade etseydin hala etme ihtimalin varsa et ya da garantiye gönder kronik sıkıntılı deyip ne problemi olduğunu yaz satarken ama böylesine problemli kartlar ucuza gider aldığında böyle ise ne zaman aldın? Ona göre garantiye gönderseydin fabrika hatalı diye değiştirirlerdi.

Keşke aldığın gün iade etseydin hala etme ihtimalin varsa et ya da garantiye gönder kronik sıkıntılı deyip ne problemi olduğunu yaz satarken ama böylesine problemli kartlar ucuza gider aldığında böyle ise ne zaman aldın? Ona göre garantiye gönderseydin fabrika hatalı diye değiştirirlerdi.
Kasayı toplama bilgisayar olarak ince hesaptan aldım. Donanım arşivinin Freedoom isimli toplama bilgisayarı kendisi. Tabi ben aldığım zaman birkaç parçası değiştirilmiş İnce Hesap tarafından ondan videodaki PC ile aynı değil parçalar. Zaten erkan kartı kaynaklı olduğunu son 2 ay içerisinde anladığımdan direk iade etme gibi bir şansımda olmadı. Şimdi servise götürsem iki FPS testi yaparlar sıkıntı yok derler. Ondan vaktimi harcamak istemiyorum. Sizce kaça gider bu ekran kartı? Piyasadan haberiniz var mı? Ve birde ilk mesajımda yazdığım gibi 2. el olarak satarken ne diyerek satmalıyım. İlk mesajımdaki sorulara cevap verebilirseniz iyi olur.

2 Yıllık bir garantisi var sen şansını dene önce incehesaba git onlar değiştirmez veya bir şey yapmazsa ekran kartının teknik servisine götür.

İstemiyorum. Sizce kaça gider.

Kronik sorunlu olduğundan 700-800'e gider ama fabrika sorunlu satma garantiye gönder kullanacaksan.

Geri
Yukarı