Sapphire Tri-X R9 290 Sistem Tavsiyesi

DasFranklin

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Full Tower kasalara zor sığan bir kart ona sığması imkansız gibi birşey parçaları kendiniz toplarsanız 400 tl daha cebinizde kalır bu 400 lirayla hem çok daha büyük bir kasa ve güç kaynağı alabilirsiniz...

baybarsyontar

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Yer
İstanbul
O kasaya uyacağını pek zannetmiyorum.

YasirHoca

Kilopat
En iyi cevaplar
1
Bence corsair carbide serisi bir kasa almanızı tavsiye ederim. Hem kablo dizilişi olsun hem genişlik olsun bence güzel.

Casper kasa alıp ne yapcaksınız daha iyileri de var. Bence corsair serisi bir kasa işinizi en güzel şekilde görür.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
dozana

dozana

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Evet, ucuza bir Casper Pc alıp bu ekran kartını yerleştireceğim. Bunu neden yaptığımı anlatmak uzun sürer ama en karlısı bu şuan benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Neden yaptığınızı biliyorum, anlatmanıza gerek yok. En karlı iş bu değil tabi ki de. Casper'ın kasa kalitesi ve bileşen kalitesi o kadar sağlam değil. Malzeme kalitesini anlatmaya bile gerek yok. 2.500TL'ye gidip bir i7-4770k'lı Casper almayı düşünürsünüz fakat bu 2.500TL elinizde patlar. Üstüne bir de 1200TL'ye ekran kartı koyduğunuzda bize eder 3.700TL. 3700TL'ye ayıptır söylemesi canavar gibi bilgisayar toplanır, 3.700 demeyelim de, 3.000TL'ye bile Casper'ın o dandik kasası ve bileşenlerinden daha sağlam bir sistem toplanır.

baybarsyontar

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Yer
İstanbul
3.000 TL'ye kral gibi bir bilgisayar toplanır.

Yukarı