Sappire Radeon RX 6600 Pulse 4899 TL

75 derece yüksek değil gayet sağlıklı bir şekilde çalışabilir o ısılarda. Şu an XFX kullanıyorum Sapphire kesinlikle AMD tarafındaki en iyi üretici.

75 derece yüksek değil ama hotspot 90 dereceleri görüyorsa yüksektir. Önemli olan hotspot sıcaklığı. Sapphire AMD tarafında en iyi üretici bunu kimse inkar edemez ama Pulse serisi cidden alınabilirlik olarak yolda kalıyor. MSI serisinde Armor. ASUS serisinde Dual. Sapphire serisinde Pulse alınmaz.

75 derece yüksek değil ama hotspot 90 dereceleri görüyorsa yüksektir. Önemli olan hotspot sıcaklığı. Sapphire AMD tarafında en iyi üretici bunu kimse inkar edemez ama Pulse serisi cidden alınabilirlik olarak yolda kalıyor. MSI serisinde Armor. ASUS serisinde Dual. Sapphire serisinde Pulse alınmaz.
Seriye göre değişiklik oluyor. Alınmaz diye bir şey yok. 6600 gibi bir kart yeni nesil orta segmentin girişi gibi bir şey. Açıkçası bu seride diğer modellere ekstra para vermenin bir esprisi yok. 6700-6800 gibi kartlarda bu modellerin giriş seviyesi yerine diğer modellere bakmak lazım diye düşünüyorum.

Alınır ama garanti bitimine yakın satmak iyi olur.

Alınabilirleri ekler misiniz?

Dual serisi giriş kartlarda başarılı aslında. RX 6600'de mesela.

İyice düştü ya fiyatı, ben daha az girişli modelini 5700'e aldım 1 ayı geçti, bence kart canavar gibi. Otomatik düşük voltaja aldım en baba oyunda 72 derece, sıfır ses.

İyice düştü ya fiyatı, ben daha az girişli modelini 5700'e aldım 1 ayı geçti, bence kart canavar gibi. Otomatik düşük voltaja aldım en baba oyunda 72 derece, sıfır ses.
Bu karttaki problem tamamen fan ayarı. Manuel yaptım ve varsayılan güç ayarında 62 dereceyi geçmedi fifa 23'te, auto yapınca 76'ları bile görmüştü. Ses desen işlemci fanından daha düşük, 2500 rpm'lerde dönünce müthiş bir soğukluk veriyor.
Normalde hotspot 90'ı da görse düşük rpm'de çalışıyor. Sanki özellikle 70-75 arası tutulmaya çalışılmış gibi, garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı