SAR9 Airsoft alınır mı?

AMD_Fanboy

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır araştırıyorum. Amacım köyde hedef vurmak. En fazla soda şişesi vururum. Devirse yeter. 1000 TL sar 9 buldum ikinci el. Alınır mı sizce? Veya diğer önerilerinizi bekliyorum.

Satıcının bir hedefi vurmasını isteyin, kırılgan bir şey. Mesela bahsettiğiniz soda şişesi, onu vursun ve kayda alsın. Ona göre karar verin.

Ayrıca link atabilirseniz biraz daha bilgi verebiliriz.

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Biraz daha araştırdım ve FPS değerinin 300 olduğunu öğrendim. Ve mühimmat 6mm plastikmiş. Verdiğim paraya değer mi? Ortalama bir mesafeden cam şişeyi kırabilir mi?

Kıramaz. Airsoft diyorsunuz hocam airsoft. Amacı zarar vermek değil. Gider sahada başkaları ile airsoft oynarım diyorsanız alın. Ama şişe vurmak kırmak istiyorsanız airsoft yapmaz. Havalı tüfek kırabilir belki ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba bende bir tane SAR9 buldum fiyati 4.200 TL alınır mı?

Hocam sıfırsa alınır ikinci else silah.io ya bakmanızı öneririm deltasays isimli bir YouTuber'in sitesi kendisi orada 2700 TL'ye bile tabanca var

Kıramaz. Airsoft diyorsunuz hocam airsoft. Amacı zarar vermek değil. Gider sahada başkaları ile airsoft oynarım diyorsanız alın. Ama şişe vurmak kırmak istiyorsanız airsoft yapmaz. Havalı tüfek kırabilir belki ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam ilki kalın olduğu için kırılmadı ikincisi zaten kırılıyor dikkatli bakmanızı öneririm ve ikincisi bile bizim soda şişelerinden kalın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı