Saracak oyun önerileri

dadashaktan

Centipat
Daha fazla  
RAM
10
Ekran kartı
RX550 2gb
İşlemci
Xeon x3440 3,09 Ghz
Saracak oyunlar aryorum. Örnek: People Playground, Postal 2, Dying Light 2 benzeri fiziği iyi olan oyunlar. (farklı oyunlar da olur)

Sizin için aşağıdaki kriterlerden hangileri önemli sırasıyla yazarsanız tavsiye edebilirim
-grafik
-müzik
-hikaye(sunumdan farkı bunun her şekilde iletilen hikayeleri kapsamasıdır not vs ile anlatılan hikayeler dahildir sunumdaysa ara sahneler konuşmalar vs. Dahildir)
-sunum
-oynanış
-karakerler
-...(buraya favori oyun türlerinizi yazacaksınız sırayla)
-...(ekstra ekleyecekleriniz varsa buraya ekleyebilirsiniz)

Sizin için aşağıdaki kriterlerden hangileri önemli sırasıyla yazarsanız tavsiye edebilirim.
-Grafik
-Müzik
-Hikaye(sunumdan farkı bunun her şekilde iletilen hikayeleri kapsamasıdır not vs ile anlatılan hikayeler dahildir sunumdaysa ara sahneler konuşmalar vs. dahildir)
-Sunum
-Oynanış
-Karakerler
-...(Buraya favori oyun türlerinizi yazacaksınız sırayla)
-...(Ekstra ekleyecekleriniz varsa buraya ekleyebilirsiniz)

Grafiği çok ta önemli değil ama iyi olursa güzel olur müzik fark etmez hikayesi oynanışı favori oyunlarım ise Left 4 Dead 2, Age of History 2, Hitman Absolution, metro serisi, Call of Duty serisi, Dying Light 2, Roblox bu kadar yeterli. Fizik olarak yazdığım gibi Dying Light 2, People Playground, Postal 2, Left 4 Dead 2 benzeri oyunları seviyorum.

Saracak oyunlar aryorum. Örnek: People Playground, Postal 2, Dying Light 2 benzeri fiziği iyi olan oyunlar. (farklı oyunlar da olur)
Arkadas varsa Inside the Backrooms

Cities: Skylines ( Ama DLC paketlerini almalısın boş haliyle max 15 saat oynarsın DLC paketleri alırsan 130 saate kadar çıkar )

Anno1800 ( DLC Almalısın :) )

7 Days to Die ( arkadaşın varsa max 8 kişi ile oynama ı tavsiye ederim çok keyifli oluyor )

( En az iki kişi ile ) ARK

Geri
Yukarı