Saracak ücretsiz oyun tavsiyesi

World Of Tanks oynayacaksanız indirme menüsünde sakın SD'yi işaretlemeyin, zira ben yaptım gözüm kanadı

Arkadaşlar güzel bir PC var. Güzel oyunlar tatmak istiyorum, bedava olmalı 1 TL bile olsa olmaz ama daha sonrası için paralı oyun önerisi açacağım ama şimdi değil. Benim sevdiğim oyunlar Valorant, Apex Legends, rekabetçi oyunları çok seviyorum ama bir keresinde RDR2 oynamıştım ve aksiyonu ve tasarımı çok iyiydi. Böyle oyunlardan hoşlanıyorum oyun zevkimi biraz anlamışsınızdır şimdiden teşekkürler.
Valorant, Team Fortress 2, Black Squad

Eğer pcin kaliteliyse War Thunder World of Tanks beni sarmıyor ayrıca War Thunder'da 3 mod varken World of Tanks'da 1 mod var.

Arkadaşlar güzel bir PC var. Güzel oyunlar tatmak istiyorum, bedava olmalı 1 TL bile olsa olmaz ama daha sonrası için paralı oyun önerisi açacağım ama şimdi değil. Benim sevdiğim oyunlar Valorant, Apex Legends, rekabetçi oyunları çok seviyorum ama bir keresinde RDR2 oynamıştım ve aksiyonu ve tasarımı çok iyiydi. Böyle oyunlardan hoşlanıyorum oyun zevkimi biraz anlamışsınızdır şimdiden teşekkürler.

War Thunder kesinlikle oynanması gerek bir oyun çok zevkli o uçak kullanma hissi.

Yeni konular

Geri
Yukarı