Şarjı uzun giden telefon önerisi

Samsung A51 tanıtılacak yakında piyasaya çıkar şık ve güzel bir telefon olacak senin bütçenede uygun olucaktır bataryası da iyi olucakmış diyorlar beklemeni de tavsiye ederim Yanlız dikkat et exynos lar iki üç seneden sonra biraz dandikleşir Keşke Sony doğru düzgün telefon çıkartsa da Sony alsak Sony kalitesini özledim yemin ederim
Gerçekten gm9 pro video çekme kalitesini hiç bı yerde bulamazsın 1600 TL ye . GM 9 pro yu bi araştır derim şarzı hem çok gidiyor hemde hızlı oluyor bana göre şarzı aşırı çok gitmesindense çok gitsin hızlı şarj olsun 3800 mah bataryası var ama bak samimi söylüyorum çok kaliteli bataryadır video falan izlersen dolaşırdan internette rahat 9-10 saat ekran süresi alırsın oyun oynarsan 3-4 saat gider e arada çok var dediğini duyar gibiyim amoled yüzünden böyle oluyor

Zaten genel tavsiyeler verilmiş. Eğer alternatif bir cihaza yöneleyim dersen Oppo A9 2020 iyi bir tercih olabilir. İşlemci fena değil, kameralar iyi, batarya 5.000 mAh.

Ayrıca Work 2.0 batarya testi yaptığımda şu ana kadarki en iyi skorlardan birini aldım.

LG Q60 yine bataryası uzun dayanan bir telefon ve şu an cidden 1.299 TL gibi şaka gibi bir fiyatla bulunabiliyor. Buyur incelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeye bakmadan söyleyeyim, 2 günde zorla bitiriyorum benim Redmi Note 8'in şarjını. Zorla. Bitmiyor arkadaş bitmiyor.
Tamamda her saniye elindemi telefon. Yemek yemiyormusun, uyumuyormusun? Bende redmi note 8 aldım bugün. İnternette bazı arkadaşlar şarj 2 gün dayanıyor diyor ama nasıl bir olay bu 2 gün olayı ? Yani 2 gün içinde nasıl bir kullanım sagliyorsunda bu kadar çok dayanıyor?

50 dk pubg oynadım. Ve %12 şarj tüketimi oldu. Parlaklık ortanın az üzerinde. Kare hızı normal. Çözünürlükte akıcı (yani düşük). İnşallah normal bi değerdir :)
Tasarruf modunda takıl. Arka planı oldukça boş tutmaya çalış. Hafızayıda aynı şekilde. Benim de çok iyi dayanıyor. Oyun oynamayıp sürekli sosyal medyada gezdiğim halde.

Sadece batarya odaklı almak istiyorum dersen Samsung M30s modelini öneririm. 6000 mAh bataryaya sahip ve 2-3 günü çıkarıyormuş yoğun kullanımda. 2000 TL bandında bir fiyata sahip.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı