Şarjı uzun giden telefon tavsiyesi

Tr_temhA

Hectopat
Merhabalar. Haziran'da telefon almayı düşünüyorum ama ne alacağım konusunda kararsızım. Sizlerden telefon tavsiyesi istiyorum. Cihazda aradığım özellikler:

* Uzun pil performansı.

* Güzel ve net çeken kamera.

* Uygulamaları kasmadan sorunsuz açması.

(Bunlardan benim için en önemlisi pil performansı, aktif kullanacağım. Öyle 7-8 saat gidip de üstüne de 2 saat şarj olmasın. Ya adam gibi powerbank misali 2 saat şarj olsun ama en az 12 saat uzun gitsin ya da 9-10 saat gitsin ama şarja takınca 1 saatte dolsun, kafamdaki özellik bu. Dediğim gibi özelliklede koronadan dolayı bayağı aktifim, günde en az 15 saat kullanırım. Genelde Twitch, Instagram takılırım. Bir de film/dizi izlerim, oyun da oynarım.)
Bütçe: 4000TL.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Merhabalar. Haziran'da telefon almayı düşünüyorum ama ne alacağım konusunda kararsızım. Sizlerden telefon tavsiyesi istiyorum. Cihazda aradığım özellikler:

* Uzun pil performansı.

(Bunlardan benim için en önemlisi pil performansı, aktif kullanacağım. Öyle 7-8 saat gidip de üstüne de 2 saat şarj olmasın. Ya adam gibi powerbank misali 2 saat şarj olsun ama en az 12 saat uzun gitsin ya da 9-10 saat gitsin ama şarja takınca 1 saatte dolsun, kafamdaki özellik bu. Dediğim gibi özelliklede koronadan dolayı bayağı aktifim, günde en az 15 saat kullanırım. Genelde Twitch, Instagram takılırım. Bir de film/dizi izlerim, oyun da oynarım.)

İyi forumlar.

Hocam bütçe?

* Uzun pil performansı.

İyi forumlar.

S21.

Hocam şu anlık bütçe belirlemedim. Telefona göre ayarlayacağım. Ama illa bütçe soracaksan 4000 diyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
11-12 Pro Max serisi. Max olmasına özen gösterin. Birinci dereceden kullanıcı olarak tam zamanlı aktif kullanma ile 12saati rahatça devirdiğini söyleyebilirim. Android tarafında bir bilgim maalesef yok ama onlara da bakmalısınız. Uygulama performansında iOS kadar stabil olacağını düşünmüyorum.

Hocam şu anlık bütçe belirlemedim. Telefona göre ayarlayacağım. Ama illa bütçe soracaksan 4000 diyelim.

Hocam o zaman kesinlikle Realme 7 Pro.
Bataryası çok uzun gidiyor mu diye sorarsanız cevabım hayır olur.
Gayet yeterli bir batarya süresine sahip ama M51 gibi değil ama sizin tam istediğiniz gibi bir hızlı şarj desteğine sahip.
65W hızlı şarj ile 15 dakikada %50 dolum yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Sonra telefon ısınmasın diye o hızlı şarj düşürülüyor diye hatırlıyorum.
%50'den sonra 30 dakikada diğer %50 doluyor.
İnternetten testlerini izleyebilirsiniz. Benim yakın arkadaşımda var gerçektende çok güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam o zaman kesinlikle Realme 7 Pro.
Bataryası çok uzun gidiyor mu diye sorarsanız cevabım hayır olur.
Gayet yeterli bir batarya süresine sahip ama M51 gibi değil ama sizin tam istediğiniz gibi bir hızlı şarj desteğine sahip.
65W hızlı şarj ile 15 dakikada %50 dolum yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Sonra telefon ısınmasın diye o hızlı şarj düşürülüyor diye hatırlıyorum.
%50'den sonra 30 dakikada diğer %50 doluyor.
İnternetten testlerini izleyebilirsiniz. Benim yakın arkadaşımda var gerçektende çok güzel.

Not: Hocam kamera anlamında rakiplerine göre zayıf bir telefon.
Reno 4 Pro haricinde ama 7000 TL'ye kadar 65W hızlı şarj (ve üstü) sunan başka telefon yok.(diye biliyorum ben)

Geri
Yukarı