2. El'de şaka gibi satıcı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
@Sandayu Oda adlı kişinin ilanından başka bir ilanda bulamadığım için Legion hesabı satın almıştım. Aynı kişi birkaç gün önce başka bir satıcıya milletten aldığı hesapları satıyor gibi bir yorumda bulunmuştu. Parayı gönderdim Steam üzerinden, hesabı attı falan. Sonra bir baktım ki başkasından satın almış olduğu hesabı atmış bana. Şifreniz ifşa oldu, uyarısı verdi. Ben de yazdım işte nedir bu diye. Bakmadı. 3 gün sonra işte hesaba girmeye çalıştığımda giremedim. Ben de satıcıya ulaşmaya çalıştım. 1 gün sonra anca cevap verdi. Durumu anlattım falan. İftardan sonra bakarım dedi. 2 gündür de bakmıyor. Laf yaptığı kişiden de hesap almıştım, sorun olduğunda direkt ilgilenmiş ve sorunumu çözmüştü. Ben de şu an bahsi geçen kişinin ilanlarına yazdım bu durumu. İnsanlara almalarını tavsiye etmediğimi yazdım. İlgilenmiyor, bunu hesaba katarak alın falan diye. İlanlarını da kapatmış ben bunları yazdıktan sonra. 4 liranın derdinde değilim, çok bir para değil zaten. Eğer ileride tekrar ilan açarsa bu konuyu dikkate alıp satın alım gerçekleştirmenizi öneriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi tekrar yazdım. Engellemiş beni Discord'dan 🙃.
Screenshot_20210501-000926.png

Son düzenleme:
Moderasyon ekibi bence bir konuşmalı bu kişiyle. Eğer sorununuzu çözmez ise ban yemeli. Süresiz bir şekilde hem de. Çözerse, sıkıntı yok.

Şahsen ben @Sandayu Oda'dan bir açıklama beklerdim. Onun yerine Discord'dan engellemiş ve ismini de değiştirmiş. Discord hesabını aktif olarak kullandığı belli. Steam hesabının ismini yapmış Discord'da ismini.
Screenshot_20210501-030002.png

Hesap satımı sosyal içerisinde yasak olmalı diyoruz ama nedense göz yumuluyor. Hem hesap satışı yasal değil diyeceksin hem de hesap satışı forum üzerinden serbest bırakacaksın. Çelişkinin de bu kadarı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı